2 Afganlı Doktor Yanlış Tedavi Uyguluyor

Özel Haber: Armağan ŞEN

Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm şok iddaa da bulundu. Karaüzüm katıldığı bir televizyon programında Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli 2 Afgan uyruklu doktorun Türk çocuklarına yanlış tedavi uyguladığını dile getirdi.

Dün 19:00’da Kanal 68 Tv’de yayınlanan moderatörlüğünü gazeteci Sedat Eker’in yaptığı ‘Başkanlar Konuşuyor’ programının konuğu Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm oldu. Gazeteciler Hikmet Recep Turan ve Nazmi Çalışkan’ın sorularını yanıtlayan Zafer Parti’li Karaüzüm gündemi değerlendirirken, programın sonunda ise şok iddia da bulundu.

Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm yaptığı konuşmada; “Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 2 Afganlı doktor Türk Çocuklarına yanlış tedavi uygulamaktadır. Buradan o doktorlara sesleniyorum ayağınızı denk alın. Sizler Türk çocuklarına yanlış tedavi uygulayamazsınız. 2 pratisyen Afganlı doktordan 1’sinin uygulayacağı yanlış tedaviyi uzman doktor engelledi. Türk çocukların sizin oyuncağınız değil” şeklinde konuştu.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zafer Gençliği Suriyeliler Gitsin Diye İmza Topluyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?