Çıtak; ‘Kent Konseyi Ve Gençlik Konseyi Kuracağız’

Haber: Armağan ŞEN

“Tecrübelerinden İstifade Ettiğimiz Büyüklerimiz Ve Geleceği Birlikte Yöneteceğimiz Gençlerimizle, Konsey Çatısı Altında Bir Araya Geleceğiz Ve Neler Yapılabileceği İstişare Edeceğiz”

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı İrfan Çıtak, seçim çalışmalarını yoğun tempo sürdürüyor. Çıtak, ‘Cadde cadde, sokak sokak esnafımızın yanındayız’ ifadeleriyle kent merkezinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti.

 

‘İhtiyaçlara Uygun Çözümler Üreteceğiz’

Aksaray’ın her bir köşesine dokunarak, her cadde ve sokakta esnafların yanındaolacaklarını belirten Çıtak; “Herkesin ihtiyaçlarına uygun çözümler üreteceğiz.Esnafımızın sorunlarına yönelik istişare odaklı projeler geliştireceğiz. Kentsel dönüşüm, trafik düzenlemeleri ve çevre düzenlemeleri gibi konularda çalışmalar yaparak Aksaray’ı daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz. Şehirdeki dezavantajlı gruplar için sosyal yardım projeleri geliştirmeyi, şehirdeki kültürel etkinlikleri artırmayı birlikte fikir üreterek yapacağız” dedi.

 

‘Görüş, Öneri Ve Eleştirilere Açık Olacağız’

Bu kapsamda hayata geçirecekleri Kent Konseyi ve Gençlik Konseyi projeleriyle ilgili de bilgiler veren Çıtak; “Fikir birliği ve istişare kültürüyle şehrimizi geliştireceğiz. Kent Konseyi ve Gençlik Konseyi şeklinde iki boyutlu bir yapı oluşturacağız. Tecrübelerinden istifade ettiğimiz büyüklerimiz ve geleceği birlikte yöneteceğimiz gençlerimizle, konsey çatısı altında bir araya geleceğiz ve neler yapılabileceği istişare edeceğiz. Görüş, öneri ve eleştirilere açık bu konseyler sürdürülebilir buluşmalarla genişletilecek. Fikir birliğine kıymet veren bir yönetim İrfan’la olur” diye konuştu.

 

‘3 Hilalin Gölgesinde Birleşeceğiz’

Aksaray’da değişim için sayılı günler kaldığını, Aksaray halkının 31 Mart’ta yeni bir başlangıç için 3 hilalin gölgesinde birleşeceğini vurgulayan Çıtak, “Esnafımızla, vatandaşımızla, yaşlımızla, gencimizle adeta kucaklaşıyoruz. Aksaray halkı artık değişim istiyor. Değişimin adresinin MHP olduğunu gittiğimiz her yerde hissediyoruz. Vatandaşlarımızın bu beklentilerine yapacağımız hizmetlerle en güzel karşılığı vereceğiz. Aksaray’ın tüm potansiyellerini el ele vererek ortaya koyacağız” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İYİ Parti’den Aksaray’ın En Kalabalık Halk İftarı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?