CHP’nin Çocuğundan Haber Servisimize Hakaret

Özel Haber: Armağan ŞEN

Geçtiğimiz Yıl Mastürbasyon video görüntüleri ile meşhur olan Aksaray’ın Yeşiltepe Beldesi CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik bir vatandaş ile messenger üzerinden yaptığı konuşmada Gazeteci Armağan Şen’in gıyabından hakaretler yağdırdı.

Daha mastürbasyon videoları hafızalardaki yerini koruyan CHP’nin Aciz  Belediye Başkanı Tahsin Çelik haber servisimizden Armağan Şen’in gıyabında hakaret ederken, ayrıca aynı beldede yaşayan vatandaşa da Sosyal Medyada haberimizi beğeni yapması nedeniyle de tepki gösterdi.

Aksaray Son Dakika haber merkezinden CHP’nin çocuğu Aciz Tahsin Çelik, sosyal medyadan haber beğenisi yapan yurttaşa tepki gösterirken, messenger sosyal medya haberleşme programında yurttaş ile yaptığı sohbette Aksaray Son Dakika haber merkezini iftira atarak haberlerimizin yalan olduğunu iddia ederken, haber servisimizden Armağan Şen’e ise hakaretler yağdırdı.

Ertürk Yine mi Montaj Savunması Yapacaksın?

Geçtiğimiz yıl mastürbasyon videosu ortaya çıkan CHP’nin çocuğu aciz Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in mastürbasyon videolarının ‘Montaj’ olduğunu savunan ama somut bir delil koyamayan CHP’nin Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk’ün bu yazışmaya da ‘Montaj’ yalanını mı uyduracak merak konusu oldu?

CHP iktidarında basının daha özgür olacağını defalarca iddia eden CHP’li Ertürk’ün partilisi olan aciz belediye başkanı Çelik’in bu hakaretleri konusunda nasıl bir tavır sergileyeceği ise gerek haber servisimiz tarafından ve gerekse kamuoyu tarafından bir başka merak konusu oldu…

Şen Hukuki Süreci Başlatacağız…

Aksaray Son Dakika haber merkezinden Armağan Şen yaptığı açıklamada ise “CHP’nin yaramaz çocuğu aciz belediye başkanı Tahsin Çelik tarafından yapılan yazışma sonrasında hakaret ve iftira atması neticesiyle önümüzdeki hafta içi şahıs hakkında hukuki süreci başlatacağız.

Aksaray Son Dakika (ASD) haber merkezi olarak bizler hiçbir zaman yalan, iftira vari haberler yayınlamadık. Bunun en büyük ispatı ise geçtiğimiz yıllarda hakkımızda açılan onlarca mahkemeden ‘Beraat’ kararlarımızdır. Bizler hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan yanlış olan her durumu kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yaptığımız haberleri tam gediğine koyduğumuz için elbette bizlere hakaretler, iftiralar olacaktır. Bizler bu durumlara çok alışkınız. Bu tip durumlar sonrasında da herzaman olduğu gibi bugünde geri adım atmadan ileriye doğru bildiğimiz doğrulardan ödün vermeden birilerini rahatsız etmeye devam edeceğiz” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaraylılara Haddini Bildireceğim

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?