Aksaraylılara Haddini Bildireceğim

Özel Haber: Armağan ŞEN

AKP’li Aksaray Belediyesi Başkanı Evren Dinçer’in ithal olarak dışarıdan getirdiği ve Kayserili olan Belediye Başkan yardımcısı Tayfun Çelik’ten Aksaray’ı ve Aksaraylıları hedef alan şok sözleri gündemde bomba etkisi yarattı.

İddialara göre yaklaşık 1,5 ay önce Aksaray Belediyesi içerisinde bir odada yaşanan diyalog arasında hadsiz belediye Başkan yardımcısı Kayserili Tayfun Çelik Aksaray’ı ve Aksaraylıları hedef alarak bazı basın mensuplarının da bulunduğu bir sohbette “Aksaraylılara haddini bildireceğim” demesi Aksaraylı vatandaşların tepkisine neden oldu.

Sohbet ortamında bu sözleri duyan gazeteciler ise adeta şok geçirdi. Aksaray’a ve Aksaraylılara hizmetkâr olarak getirilen Kayserili Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Çelik’in adeta Aksaray’ı ve Aksaraylıları tehdit edercesine efelik taslaması olayı duyan birçok Aksaraylı’nın tepkisine neden olurken, AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in konuya sessiz kalması ise bir başka düşündürücü konu.

Soruyoruz….

Kamuoyunu aydınlatma adına Aksaray’ın AKP’li Belediye Başkanı Evren Dinçer, Kayserili Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Çelik’e ve o sohbet ortamında bulunan 3 gazeteciye soruyoruz…

1- Kayserili Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Çelik “”Aksaraylılara haddini bildireceğim” dedin mi? demedin mi?

2- Bu cümleler kamuoyu ile paylaşıldıktan sonra söylediğin kelimeyi inkâr ettin mi?

3- Aksaray’ın AKP’li Belediye Başkanı Dinçer; Aksaray’ı ve Aksaraylıları tehdit etme hassasiyetsizliğinde bulunan Tayfun Çelik hakkında işlem yaptınız mı;? İşlem yapmak için neyi bekliyorsunuz?

4-  “Aksaraylılara haddini bildireceğim” diyen hadsiz Kayserili Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Çelik’in cümlelerini duyan 3 gazeteciler neden tepkisiz kaldınız?

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zafer Partisinde Yaman Çelişki

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?