Zafer Partisinde Yaman Çelişki

Özel Haber: Armağan ŞEN 

Geçtiğimiz aylarda Zafer Partisi İl Gençlik Kolları toplantısında Tengri dini konusuna açıklamada bulunan dönemin Zafer Partisi Aksaray İl Gençlik Kolları başkanı Emrah Dağtekin görevden alınmıştı.

Geçtiğimiz aylarda Zafer Partisi Aksaray İl Gençlik Kolları başkanı Emrah Dağtekin tarafından yapılan açıklama ve sonrasında yayınlanan videonun hemen ardından harekete geçen Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm tarafından dönemin İl Gençlik Kolları başkanı Dağtekin görevden alınmıştı.

İl Başkanı Görevden Aldı Genel Merkez Görev mi Verdi?

Tengri konusunda açıklamada bulunan ve Zafer Partisi Aksaray İl Başkanı Resul Karaüzüm tarafından görevden alınan dönemin İl Gençlik Kolları başkanı Emrah Dağtekin Zafer Partisi Genel Merkezinde fotoğraf paylaşımı İl başkanının kararı ile görevden alınan Dağtekin’e Genel Merkez sahip çıktı görüşleri hızla yayılmaya başladı.

Görevden alınan Dağtekin’in Genel Merkezde fotoğraflar paylaşımı konusunda Aksaray siyaseti de ikiye bölündü.

Bir bölüm dönemin İl Gençlik Kolları başkanı Emrah Dağtekin’in ‘Tengri’ konusunda yaptığı açıklamayı destekliyor anlamı kuvvetlendirirken, diğer görüş ise İl başkanının aldığı kararı Genel Merkez yok sayarak sanki İl yönetimini gözden çıkardı yorumları hakim olmakta.

Konu ile ilgili Zafer Partisi Genel Merkezi yada İl Başkanı Resul Karaüzüm bir açıklama yapar mı bilinmezken bu durum ise günlerce Aksaray siyasetinde yerini koruyacağı görünüyor.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zafer Partili Karaüzüm Sığınmacılar Haddini Bilsin

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?