CHP’li İl Başkanlarını Ahlaka ve İzana Davet Ediyorum

Haber: Armağan ŞEN

İYİ Parti Aksaray yönetim kurulu tanıtım toplantısında söz alan İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır yaptığı konuşmada CHP’ye yüklendi.

CHP İl Başkanlarını ve İYİ Parti’ye düşmanlık edenleri “Ahlaka ve İzana Davet ediyorum” dedi.

Seçim sürecinde destek veren CHP’lilere teşekkür eden Turan Yaldır birlikte seçim çalışması yaptıkları CHP İl başkanlarına ve Ali Abbas Ertürk’e ateş püskürdü.

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır yaptığı konuşmada isim vermeyerek CHP’li Ali Abbas Ertürk’ü hedef alarak; “Genel Merkez sıralamada İYİ Partiye birinci sıra verdi, bizim 45 bin oyumuz var. Onlar çalışmadı diyenlere hodri meydan diyorum. Önümüzde yaklaşan bir seçim var kendine güvenen varsa buyursun aday olsun görelim kim kazanmış, kim kaybetmiş. Seçim sürecinde sustuk. Biz sustukça onlar kendilerini haklı sandı.

 

Artık susmayacağız, verecekleri her cevaba aynı ton ile buradan cevap vereceğim. Kendine güvenenler varsa buyursun 2024 yerel seçimlerde aday olsun” dedi.

 

Meclis Tatilinde Bir Sendikanın Lokalinde Geçirmedik

İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır CHP’li Ali Abbas Ertürk’e üstü kapalı yaptığı konuşma sonrasında ise MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı’yı da hedef alarak isim vermeden: “Meclis tatile girdikten sonra ilçelere giderek eksikleri yerinde gördük. Am Aksaray’ın bir Milletvekili yatarak, diğeri ise sendika Lokalinde oturarak geçirdi tatili” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Siyasetin Kartları Yeniden Dağıtılacak

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?