Aksaray’da Siyasetin Kartları Yeniden Dağıtılacak

Haber: Armağan ŞEN

İYİ Parti Aksaray il yönetim kurulu toplantısı yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Programa İYİ Parti Aksaray il başkanı Sercan Belgemen, İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır, Merkez İlçe başkanı Osman Yılmaz, eski il ve merkez ilçe başkanları ve İl yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Bir otelde gerçekleşen programın Açılış konuşmasını İl Başkanı Sercan Belgemen yaptı. Belgemen yaptığı konuşmasında AKP iktidarına yüklenerek; “Aksaray siyasetinde kartlar yeniden dağıtılacaktır. Genel Başkanımız Akşener’in dediği gibi önce Milletimiz diyerek bu siyaset arenasında başarı sağlayacağız. Aksaray’ın hakkettiği yatırımları almak için projeler ve bu projeleri gerçekleştirecek sağlam kadro ile çıkacağız.

 

Yaklaşan yerel seçimde çalışkan bir aday ile yola çıkarak Aksaray ve ülkemiz için gereken ne ise onu yapacağız. Siyasi görüş ayrımı yapmadan yapılan doğru işlere destek verirken, iktidar tarafından yapılan yanlışları yüksek sesle dile getireceğiz. 2024 yerel seçimlerine kadar gece uyumadan, gündüz yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Açılış konuşmasının ardından kuruluşundan bu yana İl başkanlığı yapan Özhan Türemiş, Şevki Koçak gibi eski il başkanlarına teşekkür plaketi verildi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Şapka Düştü Kel Göründü

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?