CHP’li Ertürk Büyük Aksaray Projesini Açıkladı

Haber: Armağan ŞEN

14 Mayıs Genel Seçimlerine geri sayım başlarken muhalefette bulunan Millet ittifakında bulunan partilerin aday adayları sayısında ciddi anlamda artış göstermesi seçimin Aksaray’da renkli geçeceğinin sinyalini şimdiden veriyor.

İYİ Parti’den sürpriz şekilde aday adaylık başvurusunda bulunan Turan Yaldır’ın haberi gündeme bomba gibi düşerken, CHP’nin 1’inci sıra adayı olmasına kesin gözüyle bakılan Ali Abbas Ertürk ise ‘Büyük Aksaray Projesini’ Bozoklu düğün salonunda gerçekleştirdiği program ile tanıttı.

 

CHP Aksaray Milletvekili aday adayı Ali Abbas Ertürk’ün  ‘Büyük Aksaray Projesi’ tanıtım programına CHP Aksaray İl Başkanı Hacı Ali Keleş, Merkez İlçe Başkanı Ayfer Zengin, İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Cumali Asal, Merkez İlçe Başkanı Osman Yılmaz, Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Gafur Yıldız, Ticaret Odası Başkanı Hamit Özkök, Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, birçok siyasi, iş adamı, sivil toplum örgüt başkanı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sinevizyon gösterileri ile ‘Büyük Aksaray Projesini’ anlatan Ali Abbas Ertürk; “Aksaray’ın 20 yıllık AKP iktidarında yaşadığı sahipsizliği kaldırarak Aksaray’ın hak ettiği hizmeti getireceğime söz veriyorum. Aksaray’ın en büyük sorunu sahipsizlik. Esnafın bir sorunu olduğunda ilgilenen kimse yok. Hastane randevusu sıkıntılı ama bu durumla ilgilenen iktidar vekili yok. Aksaray’ın çevre illerine kıyaslama yaptığımızda bunu açıkça görmekteyiz. Vatandaş sorunları için iktidar il başkanını arıyor çözüm yok, iktidar vekillerini arıyor çözüm yok. Aksaraylının en büyük sorunu sahipsizliktir” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yaldır’dan Son Dakika Aday Adaylık Başvurusu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?