Haber: Armağan ŞEN

Aksaray’ın Yeşiltepe CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in geçtiğimiz günlerde belde halkı içerisinde hizmet yaparken ayrımcılık yaptığını gözler önüne sererek kamuoyunun takdirine bırakmıştık.

Ekim ayında mastürbasyon videosu yayınlanan ve ‘montaj’ olduğunu iddia eden ve Belediye Başkanlığı yaptığı Yeşiltepe’de kendisine oy vermeyen muhalif seçmenlere hizmet götürmeyen ancak kendi kapısının önüne kadar Belediye’nin imkanları ile kilitli parke taş döşeyen Yeşiltepe’nin CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in Belediye malını gasp ettiği ortaya çıktı.

CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in evinin arkasında bulunan boş arazinin Yeşiltepe Belediyesi İmarında Park ve Bahçe olarak görünmesine rağmen, CHP’li Başkan kamuya ait olan yeri adeta gasp edercesine hayvan pislikleri ve hayvan yiyecekleri ile doldurarak kamuya ait yeri işgal ettiği ortaya çıktı.

Onbinlerce Lira Boşa Gitti

Geçtiğimiz haftalarda ilimiz başta olmak üzere yurdumuzda görünen yoğun kar yağışı sonrasınd Aksaray’ın Yeşiltepe Kasabasında bulunan ve CHP’li Belediye Başkanı Tahsin Çelik tarafından yaptırılan Çadır Düğün ve Toplantı Salonu çöktü. Çadırın çökmesi sonucunda kapısı ve camları kırılırken, Yeşiltepe halkına hizmet için gönderilen Onbinlerce lira CHP’li belediye başkanının beceriksizliği nedeniyle çöpe atıldı.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Okuyucularımıza aylar önceden duyurmuştuk

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?