Okuyucularımıza aylar önceden duyurmuştuk

Haber: Armağan ŞEN

Bugün saat 11:30 da Aksaray Valiliğinde gerçekleşen Aksaray’da 3 ilçe için yapılacak Organize Sanayi Bölgeleri hakkında Aksaray’da yer alan Yandaş basın bugün okuyucularına bu müjdeli haberi verirken, Aksaray Son Dakika haber merkezi aylar öncesinden bu müjdeyi duyurmuştu.

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu tarafından 28 Eylül 2021 tarihinde Aksaray İl Özel İdaresinde Genel Sekreter Yüksel Çelik’in de katıldığı toplantıda Vali Aydooğdu; Aksaray’ın kalkınması için Turizm, Sanayi ve Tarım’ın önemli olduğunu vurgulamıştı. Vali Aydoğdu o gün yaptığı açıklamada Aksaray’ın 3 ilçesi için Organize Sanayi Bölgesi kurulacağını ve buralarda bulunan vatandaşların istihdam edileceğini açıkladı. Organize Sanayi bölgeleri için çalışmaların sürdüğünü dile getiren Vali Aydoğdu şu ifadelere yer verdi; “Aksaray’ın gelişimi için çalışmalarımız devam etmektedir. Bu kapsamda Aksaray’ın ilçelerinden Sultanhanı, Eskil ve Ortaköy için Organize Sanayi Bölgeleri kurulmaktadır. Aksaray’ın 17 peynir fabrikası var. Ve burada üretilen peynirleri Türkiye’nin dört bir yanına dağıtılmakta. Açılacak olan Organize Sanayi Bölgeleri ile daha çok istihdam ve daha çok iş olacak. Aksaray’ın gelişmesi için her türlü çaba içerisindeyiz.”

Aksaray Son Dakika Takipçileri Bu Müjdeyi Aylar Öncesinden Öğrendi

Bugün Aksaray yerel basında çıkan haberlerde Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu tarafından gerçekleştirilen basın açıklamasında Aksaray’da 3 ilçe için yapılacak Organize Sanayi Bölgeleri hakkında Yandaş basın okuyucularına bu müjdeli haberi verirken, Aksaray Son Dakika haber merkezi ise aylar öncesinden yani 28 Eylül 2021 de bu müjdeyi “Aksaray’ın 3 İlçesine Müjde Vali Aydoğdu’dan Geldi” başlıklı haberi ve Youtube Kanalında yer alan “Aksaray’a Yatırım Müjdesi 3 Yeni Organize Sanayi Kurulacak” başlıklı video haber ile duyurmuştu.

Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak okuyucularımıza haberi en hızlı ve güvenilir şekilde duyurmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İl Sağlık Müdürü Yeşildağ’dan Saatlerdir Haber Alınamıyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?