CHP Tarafından ASD’ye Açılan Mahkeme Kararını Verdi

Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA

Aykırı, Sansürsüz ve Gerçek’ten Taraflı sloganı ile çıktığımız habercilik yolunda haber servisimize bir beraat kararı da Aksaray Adliyesinde görülen mahkeme de verildi. Haberlerini yaptığımız bazı kişiler ise yalan yanlış beyanlar ile hakkımızda suç duyurusunda bulunsalar da haklılığımızı “Türk Milleti Adına” verilen Mahkeme Kararları ile ispatlıyoruz.

Haber servisimizden Armağan Şen’in yaptığı 26/10/2021 tarihinde yazdığı “Ahlâksıza Sahip Çıkmak En Büyük Ahlâksızlıktır” başlıklı köşe yazısında CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk’ü eleştiri yazısında “UNUTMAYIN; EN BÜYÜK AHLAKSIZLIK HALKI KANDIRMAKTIR……. En büyük AHLÂKSIZLIK KORKUDUR…Asıl En Büyük Ahlâksızlık; AHLÂKSIZA SAHİP ÇIKARAK AÇIKLAMA YAPMAKTIR…” şeklinde yazdığı yazı sonrasında CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk, gazeteci Armağan Şen hakkında hakaret iddiası ile dava açmıştı.  Aksaray Adliyesinde görülen mahkeme sonrasında “Türk Milleti Adına” verilen Karar sonrasında Armağan Şen beraat etti.

Aynı Davadan İkinci Kez Beraat Kararı !!!

Söz konusu köşe yazısının ardından CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk haber servisimizden Armağan Şen’e yönelik şikayetçi olmasının ardından Aksaray Adliyesinde görülen Basit Yargılama sonucunda haber servisimiz beraat etmişti. Duruşmasız yapılan ilk mahkemede Gazeteci Armağan Şen beraat etmişti. CHP Aksaray İl Başkanı Ertürk’ün avukatının itirazı sonrasında Aksaray Adliyesinde 2 celse görülen dava sonrasında Gazeteci Armağan Şen hakkında açılan CHP’li Ertürk hakkında yazdığı Ahlâksıza Sahip Çıkmak En Büyük Ahlâksızlıktır” başlıklı köşe yazısında Gazeteci Şen yaptığı savunmada yazının hakaret sayılamayacağı ve Yargıtay kararlarında da “Ahlaksız” Kelimesinin ağır eleştiri sözü olarak kabul edilmesi neticesinde beraatini talep etti. Mahkeme Savcısı mütealasında Gazeteci Şen’in Beraat istedi. Mahkeme hakimi ise mütealaya uyarak Armağan Şen’e beraat kararı verdi.

Yerel Mahkeme tarafından 2 kere Beraat kararına rağmen CHP’li Ertürk’ün avukatı dosyayı İstinaf Mahkemesine göndermek için itirazda bulunacağını ifade etti.

O Tarihte Neler Olmuştu

2021 Yılı Ekim ayında CHP’li Yeşiltepe Belde Belediye Başkanı Tahsin Çelik’in telefonda mastürbasyon videosunun yayınlanmasının ardından Aksaray’da ve Türkiye’de gazetecilik dersi veren AKSARAY SON DAKİKA ASD Haber Merkezi olarak siyasi parti gözetmeksizin haber olarak yayınlamıştık. Haberi yayınlamamızın ardından basın açıklaması düzenleyen CHP İl Başkanı Ali Abbas Ertürk, AKSARAY SON DAKİKA ASD Haber Merkezine sansür uygulayarak basın açıklamasına davet etmediği gibi “Gazeteci siyasilerin yanlışlarını yazacak elbette. Ama bunun ötesindekiler tek kelime ile Ahlâksızlık olarak kabul ediyoruz” diyerek haber merkezimizin ismini veremeden Ahlâksızlıkla suçluyorsun… Haber Merkezimizi AHLÂKSIZLIKLA suçlayacak en son kişi sizsiniz. Çünkü; siz o AHLÂKSIZ BELEDİYE BAŞKANLARINA SAHİP ÇIKANSINIZ…

AKSARAY SON DAKİKA Olarak Korkusuzca Yazmaya Devam Edeceğiz…

Aksaray Son Dakika Haber merkezi olarak çıktığımız bu uzun ve meşakatli yolda bizler kendi kendimize söz vererek; tüm suçlamalara, yıldırma politikalarına karşı her zaman dimdik durarak bildiğimiz doğrulardan asla taviz vermeden, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı kalarak, korkmadan, yandaş olmadan, gerçekleri yazarak, hiç kimseye iftira, çamur atmadan, baskılara boyun eğmeyerek, birilerinin güdümüne girmeden dimdik durarak, el ayak öpmeden inandığımız doğrular üzerinden devam edeceğiz. Bu nedenlerle Aksaray’da yaptığımız haberler ve sert dil kullanarak yazdıklarımızla yurttaşların takdirini toplamaya devam edeceğiz.

Hakkımızda kim suç duyurusunda bulunursa bulunsun haklılığımızı “Türk Milleti Adına” verilen Mahkeme Kararları ile ispatlamaya devam edeceğiz. Bizler Gerçekleri açık ve alenen yazarak Aksaray kamuoyunun takdirini toplamaya da devam edeceğiz. Haberlerimizde bizleri suçlamaya çalışanlara da aldığımız Beraat kararları ile haklılığımızı ortaya koyacağız.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Karaüzüm mü Olacak

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?