Belediye Başkanlıkta Kasal Bağımsız Adaylığını Açıkladı

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

31 Mart yerel seçimleri öncesinde birçok siyasi parti Aksaray Belediye Başkanlık koltuğu için adaylığını açıklarken, Aksaray Belediye Başkanlık yarışında genç işadamı Serdar Kasal bağımsız olarak adaylığını açıkladı.

 

“Ya yeni bir yol bulacağız, yada yeni bir yol açacağız” sloganı ile Belediye Başkanlık seçiminde bağımsız aday olduğunu açıklayan Serdar Kasal şu ifadelere yer verdi; “Doğup, büyüdüğüm şehre ve geleceğimizin teminatı gençlerimize daha güzel bir Aksaray için bu zorlu yarışta bende varım. Suyu içilebilir, gençlerin eğlenme alanının artacağı, yatırımların artılarak istihdama katkı sunacağı, herkesin huzur ve güven içerisinde diğer illeri kıskandıran bir şehir için bu zorlu göreve talip oldum.

 

Projelerimizle hedeflerimize yürüyeceğimizi, Aksaray turizminden, sosyal alanlarına kadar hâlâ birçok yerde tanınmayan ve kendi kaderine terk edilen şehrimizi el birliği ile halkımızla birlikte daha güzel yaşanılabilir şehir yapmak için gece-gündüz demeden çalışacağız. Hizmetin saati olmaz. Bu bilinçle Aksaray belediye Başkanlık yarışında bağımsız adaylığımı açıklıyorum.

 

Yeniden yeşil bir Aksaray için, Kentsel dönüşümü tamamlanmış, güvenli ve modern, Altyapı sorunu kalmamış, tarihsel değerlerinin sergilendiği, sporun gençler üzerindeki etkisinin arttığı, sosyal alanların genişlediği ve çeşitliliği ile birey odaklı, sosyal belediyecilik için bugün bu yarışta varım” dedi.

 

Serdar Kasal Kim?

1984 yılında Aksaray’da doğdu. 3 çocuk babası olan Serdar Kasal 2015 yılından buyana sahibi olduğu GES Yapı İnşaat şirketi ile Aksaray başta olmak üzere birçok şehirde inşaat çalışması yapmakta. Aktif siyasetine Milliyetçi Cumhuriyetçi Partisi’nde başlayan Serdar Kasal Genel Başkan yardımcısı olarak görev yapmakta.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CHP Belediye Başkan Adayını Açıkladı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?