BBP Adayı Bacık Her Evden Bir Oy’a Talibim

Haber: Armağan ŞEN

Aksaray’ın sevilen tanınan deneyimli siyasetçisi, önceki dönem Selime Belediye Başkanlığı yapan, 2023 seçimleri için Büyük Birlik Partisi’nden (BBP) aday olan Ünal Bacık, Aksaray’daki her haneden bir oya talip olduğunu söyledi.

Büyük Birlik Partisi’nden aday adayı değil, direkt olarak aday olduğunu söyleyen Ünal Bacık, “Bugünden itibaren Aksaray’ı karış karış gezerek, tertemiz bir geçmişi olan ülkemiz ve Aksaray’ımızın gönlünde unutulmaz bir yeri olan Muhsin Yazıcıoğlu’nun hatıratını ve hayallerini yaşatmak için desteklerinize ihtiyacım var” açıklamasında bulundu.

Yazıcıoğlu’nun Hatırasını Yaşatmak İçin Her Evden Bir Oy İstiyoruz

Partisinin unutulmaz Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu için Aksaray halkından oy isteyen Bacık, “Kıymetli hemşehrilerim 2023 seçimleri çok önemli. Bu seçimde hepimiz vatanın birliği, beraberliği, bekası için sandıklara gideceğiz. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun hatırasını yaşatmak için her evden bir oy istiyoruz. Şimdiden göstereceğiniz teveccühe teşekkür ederim” dedi.

 

40 Senedir Siyasetin İçindeyim

Mesleki kariyerine değinen Bacık, “1965 doğumluyum. Selime kasabasından eski belediye başkanlığı, Doğru Yol belediye başkanlığını yaptım 94-99 yılları arasında. 40 senedir siyasetin içindeyim. Büyük Birlik Partisi’nden milletvekili adayıyım. Aday adayı değilim direkt adayım, 1. sıradayım. Daha önce MHP’de 10 yıl yönetiminde bulundum. AK Parti’de 15 yıl yönetiminde bulundum ve belediye başkan aday adayı oldum” ifadelerini kullandı.

Biz Başaracağız

“Aksaray’ın 7 ilçesi, 14 beldesi, 175 köyü, 90 tane yaylasını gezdim” diyen Bacık, “Çalışmalarımızda bize yanlış bakan yok. Tertemiz bir sayfa çalışmalarımız çok süper gidiyor. Biz başaracağız bu işi. Partili partisiz her evden bir oy istiyoruz. Vatanın istikrarı, istikbali için her evden bir oy istiyoruz. Muhsin Yazıcıoğlu’nun yolunda, Muhsin Yazıcıoğlu’nun izinde vatanın birliği ve beraberliği için ölümüne dek varız” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CHP’li Ertürk Büyük Aksaray Projesini Açıkladı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?