Başkan Oldunda Adam Olamamışsın

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası başkanlık koltuğuna oturan şimarık Ahmet Koçaş, önceki dönem işe alınan 2 emekçiyi işten çıkartarak yandaşı olan Şerefli Koçhisarlı 2 şahsı işe aldığını gündeme getiren Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezine şimarık Koçaş hakkında yeni bilgiler geldi.

Önceki gün Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen’in imzası ile yayınladığımız “Gözünü Emekçiye mi Diktin” başlıklı haberimizin ardından yeni bilgiler haber merkezimize gelmeye başladı. Başkanlık koltuğuna gelen ve sanki dünyayı fethetmişte haberimiz yok gibi şımarık tavrından vazgeçmeyen Ahmet Koçaş yeni bir skandala daha imza attı.

 

Başkan Oldunda Adam Olamamışsın…

ATSO Komite seçimleri sonrasında turuncu liste üyelerini 3 günlüğüne otele kapatarak nasıl bir anlaşma yapıldığını açıklayamayarak başkan seçilen Ahmet Koçaş başkanlık koltuğuna oturmasının ardından büyük bir skandala imza attı.  Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen’e ulaşan bilgilere göre Ahmet Koçaş ve yönetimi ATSO çalışanlarının çekmecelerini izinsiz şekilde adeta baskın yaparak incelemelerde bulunduğu iddia edildi. Bayan çalışanların dahi çekmecelerini gizlice karıştıran Ahmet Koçaş ve ekibi daha sonra çalışanlara adeta korku salarcasına elde bir delil olmadan çalışanları tehdit ettiği iddia edildi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yandaş Basının Aile Fertleri Nerelerde Çalışıyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?