Haber: Armağan ŞEN

Aksaray’da Habercilikte öncü olan Aksaray Son Dakika haber merkezi Youtube de yeralan ASD TV kanalında bir yeniliğe daha imza attı.

Aksaray Son Dakika haber merkezi tarafından yönetilen Youtube de yeralan ASD TV kanalında haberlerin yanı sıra yeni programlar ile takipçilerine farklı konu ve konuklar ile ulaşarak birçok konuda bilgilendirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda Pınar Saran Erboğa’nın sunumu ile ‘İş’te Aksaray’ Programının ardından ASD TV kanalında bir yenilik daha yaparak “Annemin Mutfağı” ile Aksaray’a özgü yemek tariflerinin ve yapımının soluksuz izleyeceğiniz bir program ile izleyicilerinin karşısına çıktı. İlk programının sunumunu Aksaray Son Dakika Haber Merkezi İmtiyaz Sahibi Armağan Şen’in sunumu ve annesi Hatice Şen’in anlatımı ile Bamya Çorbası, Fırında Patates Köfte ile Pirinç Pilavı yapımı gerçekleştirildi.

“Annemin Mutfağı”programının yeni sunucusu ise Kerem Demirkan Şen yapacak olurken annesi Hatice Şen’in anlatımı ile Aksaray’a özgü yöresel yemekler anlatımı gerçekleşti. Programın ikinci bölümü yarın yayınlanması beklenirken, Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri olmak üzere hafta da 3 gün boyunca kolay yemek tarifleri ile damak tadınıza uygun yemekler ile karşılaşacaksınız.

ASD TV Kanalında Yenilikler Devam Edecek

Aksaray Son Dakika Haber Merkezi İmtiyaz Sahibi Armağan Şen yaptığı açıklamada ise; Youtube de yeralan ASD TV kanalında yeniliklere imza atmaya devam edeceğiz. Yemek yapmayı sevenlere ve farklı tatlar ile yöresel yemek arayanların adresi Annemin Mutfağı programı ile kolay tarifler ve yapımı gözlemlenecek.

Kanalımızda yemek ve haber görüntülerinin ardından 8 Nisan Cuma günü olmak üzere Cuma ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 2 gün Masalcı Dede programı ile çocukların keyifle dinleyeceği, ebeveynlerin ise kulak misafiri olacağı bir program olacak.

Yine çocuklara özel olarak Mahmutcan Demirhan Şen’in anlatımı ve yapımı ile ‘Bizim Atölye’ programı 10 Nisan Pazar gününden itibaren Çarşamba ve Pazar günleri haftada 2 gün boyunca zevkli geri dönüşümler oluşturularak becerileri artacak bir program ile evlerde ailelerin de katılımı ile eğlenceli program ile izleyicilerimizin karşısına çıkacağız.

Aksaray’da gelişen ve değişen olayların “Aksaray’da Haftanın Gündemi” isimli program ile meydana gelen ve öne çıkan olaylar Armağan Şen’in sunumu ile 17 Nisan Pazar gününden itibaren yayında olacak” ifadesine yer verdi.

Web Tv Çalışmalarımız Hız Kazandı

Aksaray Son Dakika Haber Merkezi İmtiyaz Sahibi Armağan Şen Aksaray’ın ilk web tv için çalışmalarının hız kazandığını belirterek şu sözlere yer verdi; “Amacımız herşeyin en iyisine layık olan şehrimiz Aksaray için sıradan habercilik yerine daha iyi ve daha modern habercilik için çalışıyoruz. Uzun süredir üzerinde çalışma yaptığımız ve Aksaray’da 7’den 70’e herkese hitap edecek web tv çalışmalarımıza hız kazandırdık. Planlarımız doğrultusunda hareket eder ve bir aksilik çıkmaz ise Haziran ayında web tv yayında olacak. Bunun için de çalışmalarımızı sürdürürken, gelişmeler konusunda bilgilendirme açıklamasını önümüzdeki aylarda yapacağız.”

1 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Kuyuya düşen köpeği AFAD Ekipleri Kurtardı

HIZLI YORUM YAP

1 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?