Aksaray’da O İl Başkanı İstifaya Hazırlanıyor

Haber: Armağan ŞEN

Aksaray’da bir siyasi partinin il başkanı istifaya hazırlandığını parti yönetim kurulu WhatsaApp grubundan bildirdi. WhatsApp grubunda birçok yönetici il başkanının istifasını şaşkınlıkla karşılarken, il başkanlarının istifa etmemesi için yoğun ikna çabalarına girdiler.

Gece geç saatlere kadar kendi aralarında il başkanlarının istifasını durdurmaya çalışan parti yönetimi bu ikna çabasında sonuçsuz kaldı. İl başkanının bugün akşam parti il binasında gerçekleşecek olan yönetim kurulunda ‘İstifasını sunacağı’ belirtildi. Öte yandan parti yönetim kurulu WhatsApp grup konuşmaları dışarıya sızması sonucunda bazı partililer “İnşallah sözünde durur da istifa eder” derken, bazı partililer ise il başkanın istifa etmemesini istediler.

Haber merkezimize ulaştırılan bilgi ve belgelerin her ne kadar doğru olsa da o il başkanının istifası sonrasında isim olarak açıklayacağız.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Türkiye Tatil Köyü Değil Türklerin Vatanıdır

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?