Haber: Armağan ŞEN

Zafer Partisi Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, Aksaray il başkanlığının programına katılarak önemli açıklamada bulundu. Özdağ yaptığı açıklamada mülteciler konusundaki kararında kararlı olduğunu belirterek; “Türk halkının gerçek sorunlarını dile getirmeyen Millet ve Cumhur İttifakının oyunlarını Zafer Partisi olarak bozmaya devam edeceğiz” dedi.

Zafer Partisi’nin şuanki oyunun %7,4 olarak anketlere yansıdığını belirten Özdağ;”Bu anket sonuçları bizleri yanıltmadı. Zafer Partisi kuruluşunun 9’uncu ayında bu oy oranını görmesi birçok siyasi parti ve yandaş ulusal medyanında hedefinde olmaktadır. Yandaş ulusal basın bize boykot uygulasada bizler sesisimizi Türk vatandaşına duyurmaya devam edeceğiz. 10 Milyon sığınmacıyı misafir etmemizi kimse beklemesin. Zafer Partisi iktidara gelmesinin ardından ‘Geldikleri gibi gidecekler’ gerekirse de zorla gidecekler. Türk halkının talebini siyasette temsil eden siyasi partidir Zafer Partisi. Yapılacak olan seçimde 10 milyon sığınmacı’nın gitmesini isteyenler Zafer Partisine oy verirken, kalsınlar zararı yok diyenler dilediği partiye oy verecektir. Zafer Partisi Türk halkının sesi olmaya devam edecektir.

Zafer Partisi’nin gündeminde herhangi bir parti ile ittifakımız yoktur. Ancak seçimlere daha uzun bir süre vardır ve bu süre neler olacağını şuan bir şey diyemeyiz. Türkiye lunapark veya tatil köyü değil. Türkiye Türk Milletinin vatanıdır. Zafer Partisi iktidara geldikten sonra zaten 2 milyonu kendiliğinden gidecektir.Geri kalanını da Zafer Turizm ile göndereceğiz. Gönderemezsiniz diyenlerde salaktır.

Sahte Belgeler İle Vatandaşlık Veriliyor
Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ; “Türkiye’de yaşayan 10 Milyon sığınmacının çok azı Türkiye’de iş kurmuş ve bu çok az olanın çok azıda vergi ödemektedir. Sahte belgeler ile vatandaşlık verdiler. Bizler bunların vatandaşlıklarını alacağız. Onlara yapuılan sosyal yardımları durduracağız ve onlara ekonomik yardımları keseceğiz. Çünkü bunları Türk halkı ödüyor. Onlar hastaneye gittiğinde Türk vatandaşı gibi para ödeyip muayene olacak, eczaneden para ödeyerek ilaç alacaklar. Sınır illerimizden başlayarak onları Zafer Turizm olarak tek yöne göndereceğiz, bırakacağız ve boş döneceğiz.

4 Büyük Krize Cevap Zafer Partisi’nde
Türkiye’nin 4 büyük krizi olduğunu söyleyen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ; “Türkiye’nin sorunlarına ilaç Zafer Partisinde. 4 büyük sorun 197 maddede bizler hazırladık. İlk olarak yabancı sorununu dile getirdik. Bunun yanında ikinci olarak Tarım’da kendi kendine yetecek olan Türkiye’yi anlatacağız. Bir kaç ay sonra ise sanayi politikamızı anlatacağız” dedi.

Açıklamaların ardından Zafer Partisi Aksaray İl başkanlığının açılışını gerçekleştirdikten, esnafları ziyaret etmesinin ardından, Sivil Toplum kuruluş temsilcileri ile bir araya geldi. Buradaki soruları yanıtlayan Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ son olarak Salı semt pazarını ziyaret etti.

Cumhuriyet’in 100’üncü Yılında Atatürk’ün Ruhunu Şad Edeceğiz

Kısa sürede sadece ilde değil ilçelerde de teşkilatını tamamlayan İl başkanımız Resul Karaüzüm ve yönetimine teşekkür ederim. Türkiye’deki örtülü istilayı durduracak olan Zafer Partisi’nin yükselişi Türkiye’de devam ediyor. Zafer Partisi’nin iktidar boyutunu Türki halkı il her yönlü anlatmaya devam edeceğiz. Türkiye’da Zafer Partisi’ne uygulanan ambargo Türk Gençliğinin Zafer partisine olan ilgisini durduramıyor ve durduramayacak. Çünkü Türk Gençliği saray rejimi ve düzen partilerinin karşısında ve Zafer Partisinin yanında saf tutuyor. Cumhuriyet’in 100’üncü yılında Atatürk’ün ruhunu şad edeceğiz.

Bizlerin Hesaplaşacakları Belli

Biz kimlerden oy istemediğimizi ve hesaplaşacağımızı açık söyleyen partiyiz. Atatürk’le sorunu olanların oyunu istemiyoruz. İstiklâl harbimiz ile sorunu olanlardan oy istemiyoruz. Kuruluş felsefemizle ve milli üniterimizle sorunu olanlardan oy istemiyoruz. Bunun dışında Türk milletinin oyuna talibiz. Türkiye’yi içine sürüklenmek istenen iç çatışmadan kurtaracak, üreten Türkiye ve sokakları huzurlu ve güvenli olacak Türkiye’nin kadrolara hakimiz” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Bıçaklı Soygun 3 Yaralı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?