AKP’li Başkandan Türbeye Saygısızlık Pozu

Haber: Armağan ŞEN

“Dertliyim, Kederliyim… Gözümde Gözlük Saygısızca Poz”

AKP’li Ortaköy Belediye başkanı Ali Rıza Özdemir’in Yunus Emre Türbesi önünde verdiği saygısızca poz herkesimden yurttaşın tepkisini çekmeye devam ediyor.

 

Aksaray’ın Ortaköy ilçesinde bulunan Yunus Emre türbesinde AKP’li Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir’in verdiği poz eleştirilere neden oldu. AKP’li Özdemir, türbenin penceresinde gözünde güneş gözlüğü ile bir ayağını aşağı salarkeni diğer ayağını kendisine çekerek verdiği fotoğraf yurttaşların tepkisine neden oluyor. Sosyal medyaya düşen fotoğraf üzerine Ali Rıza Özdemir’in Yunus Emre türbesinin penceresine otururken çekildiği fotoğrafa tepkiler sürerken AKP’li Belediye Başkanı Ali Rıza Özdemir hakkında soruşturma açılıp açılmayadığı ise henüz netlik kazanmadı.

 

İmamoğlu’na Soruşturma Açılmıştı…

Daha önce,  2020 yılında İstanbul’un fethinin 567. yılı nedeniyle Fatih Sultan Mehmed’in türbesini ziyaret eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun türbenin etrafında elleri arkasında dolaşmasına hükümet yetkilileri tepki göstermişti. Bu fotoğrafla ilgili  hakkında soruşturma açılan Ekrem İmamoğlu ifade de verdi.
CHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu’nun elleri arkada fotoğrafını saygısızlık gören AKP’liler kendi Belediye Başkanlarının bu hareketine sessiz kalması ise bazı vatandaşların da tepkisine neden oluyor.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CHP’li Başkan Adayının Kardeşide Varmış

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?