CHP’li Başkan Adayının Kardeşide Varmış

Özel Haber: Armağan ŞEN

 

14 Ağustos tarihinde yayınladığımız “AKP’li Meclis Üyesi Adayının Bilgisayarlarına El Konuldu” başlıklı Armağan Şen’in özel haberinde detayına indik. Aksaray Son Dakika haber merkezinden Armağan Şen tarafından araştırılan olayda ilginç bilgilere ulaşıldı.

 

Alınan bilgilere göre olay Aksaray’ın Eskil ilçesinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Aksaray’ın AKP’li Eskil ilçe Belediye Başkanı Necati Belgemen’e yakınlığı ile bilinen ve AKP’li Başkan Belgemen’in listesinden meclis üyesi adayı olan Mehmet Ali Karakaya’nın geçtiğimiz hafta polis ekiplerince bilgisayarlarına el kondu.

Başkasının Adına İnstagram Hesabı İddiası

AKP’li Belediye başkanı Necati Belgemen’e yakınlığı ile bilinen  Mehmet Ali Karakaya’nın Aksaray’da bir şahsı rahatsız ettiği iddiası sonucunda ve o şahıs adına instagram hesabı açtığı iddia edildi. Şahsın şikayeti üzerine Karakaya’nın bilgisayarına el konuldu.

 

CHP’li Başkan Adayının Kardeşide Varmış…

AKP’li Belediye Başkanı Necati Belgemen’e yakınlığı ile bilinen Mehmet Ali Karakaya’nın bilgisayarına el konolduğu olayda ilginç bir ismin daha olduğu ortaya çıktı. Aksaray Son Dakika haber merkezinden Armağan Şen tarafından araştırılan olayda Mart seçimlerinde AKP’li Necati Belgemen’e karşı aday olan CHP Eskil Belediye Başkan adayı Yakup Gök’ün kardeşi Kadir Gök’ün de bu olayla ilgili olarak bilgisayarına el konuldu.

 

Başka isme ait İnstagram hesabını CHP Eskil Belediye Başkan adayı Yakup Gök’ün kardeşi Kadir Gök mü, yoksa AKP’li Belediye başkanı Necati Belgemen’e yakınlığı ile bilinen  Mehmet Ali Karakaya’nın mı açtığı yapılan incelemeler sonucunda ortaya çıkacak. Olayla ilgili tahkikat devam ettiği öğrenildi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AKP’li Meclis Üyesi Adayının Bilgisayarlarına El Konuldu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?