AKP Arasındaki Çatlaklık Ayyuka Çıktı

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

AKP arasında uzun süredir süren çatlaklık tescillendi. AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ile AKP Aksaray Milletvekili Hüseyin Altınsoy arasında süre gelen  tartışma 2 resim ile adeta ayyuka çıktı.

 

Geçtiğimiz günlerde Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu ile birlikte Aksaray’ın AKP’li Belediye Başkanı Evren Dinçer bir dizi çalışma için Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AKP’li Milletvekillerini ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında çekilen fotoğrafta ise birçok detay ortaya çıktı.

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu ile birlikte Aksaray’ın AKP’li Belediye Başkanı Evren Dinçer ilk olarak AKP Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu’yu ziyaret ettiler. AKP Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Aksaray Valisi Kumbuzoğlu ve Aksaray AKP’li Belediye Başkanı Evren Dinçer ile ziyaret anısına fotoğraf çekindi. Fotoğrafta dikkat çeken nokta ise eski Vali olan AKP’li Milletvekili Aydoğdu Devlet Terbiyesine yakışır ve protokol kuralarına uygun olarak makam sandalyesini boş bırakarak Vali Kumbuzoğlu’nun karşısına oturarak poz verdi.

 

Altınsoy’un Ziyaretine Dinçer Gitmedi

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu ile birlikte Aksaray’ın AKP’li Belediye Başkanı Evren Dinçer ilk olarak AKP Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu’nun makamında ziyaretin ardından diğer AKP Aksaray Milletvekili Hüseyin Altınsoy’un ziyaret fotoğrafında detay ortaya çıktı.

AKP Aksaray Milletvekili Hüseyin Altosoy’un makamındaki ziyaret fotoğrafında ise uzun süredir aralarında bilinmeyen nedenden dolayı tartışma olduğu iddia edilen Aksaray’ın AKP’li Belediye Başkanı Evren Dinçer katılmazken, Altınsoy’u Aksaray Valisi Kumbuzoğlu tek olarak ziyaret etti.

Ziyaret esnasında paylaşılan fotoğraf karesinde ise AKP’li şimarık milletvekili Hüseyin Altınsoy protokolde kendisinden üst sırada olan Vali Kumbuzoğlu’nu makam kuralarına uygun olmayarak makam sandalyesinde oturdu.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

CHP Cumhuriyet’in 100’üncü Yılında Çelenk Sundu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?