Ağır İl Genel Meclis Aday Adaylığını Açıkladı

Haber: Armağan ŞEN

Geçtiğimiz dönem İYİ Parti Aksaray İl Başkanlığı yapan Ömer Faruk Ağır, İYİ Parti’den İl Genel Meclis Üyesi aday adayı oldu.

Siyasi hayatına geçtiğimiz dönemlerde MHP’den başlayan ve İYİ Parti’nin kuruluşunda il yönetiminde yer alan ve geçtiğimiz dönem il başkanı seçilen bir süre sonra il başkanlığından istifa eden Ömer Fatuk Ağır, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde İYİ Parti’den İl Genel Meclis Üyesi aday adayı oldu.

 

“Tuğrul Karacaer’i Belediye Başkanı Yapacağız!!!”

İYİ Parti il binasında yapılan aday tanıtım toplantısında konuşma yapan Ömer Faruk Ağır , Aksaray Belediyesinin 5 sene içerisinde dağ gibi sorunlar biriktirdiğini ve bu sorunların İYİ ve cesur kadrolar ile çözüleceğini ifade etti.

İYİ Parti’nin Türk siyasi tarihinin en karanlık günlerine güneş gibi doğduğunu ve Aksaray Belediyesi’nin İYİ Parti ile yönetilme zamanı geldiğini ifade eden Ağır , “Sizinde bildiğiniz gibi İYİ Parti’nin kuruluşundan beri her kademesinde görev aldığım partimize
İl Genel Meclis Aday Adaylığı için başvurmaktayım.

 

Şimdiye kadar partimizin başarısı için mücadele vermekteydim. Bundan sonrada aynı özveri içerisinde yerel seçimde partimizin başarılı olması için çalışmaya devam edeceğiz. Aksaray’da inşallah İYİ Parti’yi yerel seçimde birinci parti yapacağız.
Yunus Emre gibi mütevazi, Kılıçarslan gibi mücadeleci, Hasan baba gibi inançla Genç Osman gibi heyecanla vatandaşlarımıza kendimizi anlatarak başarılı olacağız. İnşallah Tuğrul Karacaer kardeşimizi de Aksaray’da belediye başkanı yapacağız” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zeybek AKP Şeytanın Kardeşidir

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?