Zeybek AKP Şeytanın Kardeşidir

Haber: Armağan ŞEN

ATA Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, emeklilere yapılan maaş zamlarını değerlendirdi.Açlık sınırının 18 bin, yoksulluk sınırının da 44 bin lira olduğu bir ortamda emeklilerden 10 bin lira ile geçinmelerini bekleyen AKP yöneticileri için, “Şeytanın kardeşidir” dedi.

AKP’nin kamu bütçesini acımasızca kullanmaktan bir an önce vazgeçmesini isteyen Zeybek, sosyal medya X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

 

“Kamu Bütçesini Acımasızca Saçıp Savuruyorlar”

AKP kurulduğunda Genel Başkanı “Biz İslamı referans alan bir siyasi partiyiz” demişti.“Nas varken sana bana ne oluyor”sözünü de yakınlarda söyledi.Nas dediği Kur’anın faizle ilgili yasağıydı. Öyleyse biz de bir Nas anımsatalım: “İsrafçılar şeytanın kardeşleridir.(İsra Suresi 27) AKP’liler tepeden tırnağa dek hem de kamu bütçesiniacımasızca kendileri için saçıp savuruyorlar.Bu durumda Kur’anın “israfçılar” için yaptığı tanımlamaya girmiyorlar mı?

 

“Ükede Milyonlarca Yurtaş Aç”

Açlık sınırının 18.000 TL, yoksulluk sınırının 44.000 TL olduğu bugünümüzde, emeklilere  10.000 TL aylığı yeterli gören AKP’liler, saçıp savurarak sürdürdükleri dirlik içinde gönençle yaşarken bu durumdan kıvanç duyuyorlar mı? İslam Peygamberi “Komşusu açken tok uyuyan bizden değildir” derken, ülkede milyonlarca yurttaş açken,açlık sınırının altındayken, Ülkeyi yöneten AKP’lilerin savurganlık içinde yaşamaları karşısında, referans aldıklarını söyledikleri Islam’ın yargısı nedir? Bu İslam, hangi İslam’dır?

 

“Şeytan Kardeşliği”

AKP Genel Başkanı kendisinden önceki Cumhurbaşkanlarının oturduğu Çankaya köşkünü beğenmeyip,1150 odalı saray, yanına 200 odalı bir saray daha, Marmariste 300 odalı bir saray daha, yetmedi bir de Bitlis’e, bir de Kıbrıs’a saraylar yaptırınca; Sayısını bilmediğimiz arabalar uçaklar alınca;binlerce korumalar edinince; Zırhlı arabasını gittiği ülkelere uçakla taşınca;altındakiler boş durur mu? AKP Savurganlar iktidarı olup çıkmıştır. Saçıp savunduklarından,yandaşlara dağıttıklarınızdan vazgeçip, emeklilere açlık sınırının üstünde aylık vermedikleri sürece bu AKP yönetimi “şeytan kardeşliği” damgasından kurtulmayacaktır. Türkiye bir an önce İsraf Ekonomisinden kurtulup,Tutumlulukla Verim Ekonomisine geçmelidir.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

MHP Adayı Çıtak’tan Haber Servisimize Ziyaret

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?