Zalim Evren Dinçer İşçi Kıyımına Devam Ediyor

Özel Haber: Armağan ŞEN

AKP’li Aksaray Belediyesi’nde işçilere yapılan zulüm dur durak bilmeden devam ederken, 2 ay ara ile 2’inci Güvenlik Görevlisi işten atıldı.

Aksaray Son Dakika haber merkezinden Armağan Şen’in edindiği bilgilere göre geçtiğimiz haftalarda Aksaray Belediyesinde güvenlik olarak çalışan Oğuz Güneş isimli güvenlik görevlisi görevli olduğu noktada kamera izlemesi yaptığı sırada AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in içeri girdiğini sonradan fark etmesi sonucunda kısa süreliğine ayağa kalkmadı.

Güvenlik Görevlisi Oğuz Güneş’in kısa süreliğine ayağa kalkmadığına sinirlenen AKP’li Evren Dinçer güvenlik görevlisine hitaben “İçeride Ne işin Var Lan” diye kaba hitap tarzı ile sorması sonucunda Güvenlik görevlisi ise Dinçer’e cevaben “Kameraları izliyorum, diğer arkadaşta parkta devriye atıyor” dedi. İkili arasında geçen konuşmaların ardından AKP’li Belediye Başkanı Zalim Evren Dinçer güvenlik görevlisinin ismini ve soyismini bir kağıda yazmasını istedi.

Bu olayın ardından 1 gün sonra Güvenlik Görevlisi Oğuz Güneş Aksaray Belediyesi çöp bölümüne gönderildi. Bu duruma itiraz eden Güneş kendisinin güvenlik görevlisi olduğunu ve mesleğinde devam etmesini istedi. Güneş gerekli mercilere itiraz etsede haqksız yere çöpçülük görevine gönderilmeyi kabul etmemesi nedeniyle işten atıldı.

Hatırlandığı üzere AKP’li Zalim Evren Dinçer Ağustos ayında da Ahmet Sadullah Gökçe isimli güvenlik görevlisinin öğle arasında belediye binası yan tarafından oturduğu sırada AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i sonradan fark etmesi üzerine ayağa kalkmadığı için işten çıkarılmıştı.

“Bu Zalimliğin de Elbet Sonu Var…Unutma Mahşer Diye Bir Yer Var”

Her zaman yurttaşın sesi olan Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ve yönetimine açık çağrıda bulunuyoruz….

AKP’li Dinçer unutmayın; Bu devirde kimse Şah değil, Padişah değil. Bugün iktidar sarhoşu olabilirsiniz, ama yarın o koltukta olmayacaksınız. Bakın geçtiğimiz dönemdeki partiliniz olan belediye başkanlarına hiçbirinin yanında 4 kişi bile yok. Unutmayın Mahşer diye bir yer var, tüm haksızlıkların sorgulanacağı. 

Bir işçi ayağa kalkmadığı için o işçiye adeta zulm edercesine işten çıkaran, işten çıkarma talimatını veren her kimin bu durumda parmağı var ise yazıklar olsun. Şu zor ekonomik dönemde bir işçinin ekmeği ile oynayanların Allah katında hesabını nasıl verecekler?

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AKP Meclis Üyesi Uyuşturucu Operasyonunda Gözaltına Alındı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?