Zafer Partisi Aksaray’da Dikiş Tutmadı

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

Ümit Özdağ’ın genel başkanlığını yaptığı Zafer Partisi’nde kurucu il başkanı Resul Karaüzüm’ün istifasının ardından Zafer Partisi Aksaray’da deyim yerindeyse dikiş tutmadı.

 

Film repliğinde yer alan ‘Dikiş Tutmaz Sabri’ kelimesi Zafer Partisi Aksaray teşkilatına tamda yakıştı. Kurucu il başkanı Resul Karaüzüm’ün istifasının ardından il başkanlık görevini üstlenen Cengiz Öngün 14 Mayıs Genel seçimlerde milletvekili adaylığı için il başkanlığından istifa ederek yerine eşi Keziban Öngün’e devretmişti. Bu durum sonrasında sönük bir genel seçim geçiren Zafer Partisi Aksaray teşkilatı, yaşanan olaylar sonrasında istifa haberi bekleniyordu.

 

İstifa Değil Görevden Alındılar

Zafer Partisi Aksaray teşkilatında yaşanan bazı olaylar ve basına açıklanmayan parti içi durumlar sonrasında Zafer Partisi Genel Merkezi tarafından iddialara göre İl Başkanı Keziban Öngün, İl Sekreteri Cengiz Öngün ve Teşkilat başkanı Mustafa Şimşek, Mahalli İdarelerden sorumlu İl Başkan yardımcısı Muhammet Aydoğdu görevden alındılar.

 

Parti görevlilerinin neden görevden alındıkları sır gibi saklanırken, görevden alınan kişiler ise bazı basın mensuplarına istifa ettiklerini ve görevden alma olmadıklarını iddia ettiler. Bu olaylar yaşanırken, Zafer Partisi Aksaray teşkilatı adeta dikiş tutmaz hale geldi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Başkan Dinçer; ‘’Kentsel Dönüşüm Projemiz Plandığımız Şekilde İlerliyor’’

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?