Haber: Armağan ŞEN

Aksaray’da yaptığı açıklamalar ile siyasette kısa sürede hafızalara kazınan Resul Karaüzüm İl, Merkez İlçe ve Sultanhanı ilçeleri ile birlikte istifa etti. Eskil ilçe teşkilatının da önümüzdeki günlerde istifa edeceği öğrenildi.

Bugün açıklama yapan Resul Karaüzüm “İstifa kararımı Genel Merkeze bildirmemden sonra kararımdan vazgeçirmeye çalışıldı. Aldığım karardan vazgeçmeyeceğimi bildirdim. İstifa kararımın sebebi İl başkanlık koltuğunda dönemin Gençlik Kolları Başkanı Emrah Dağtekin’in yaptığı ‘Tenricilik’ açıklamasından sonra il başkanı olarak Dağtekin’i Gençlik Kolları başkanlığı görevinden aldım. Bunun sonrasında Zafer Partisi Genel Başkan Ümit Özdağ tarafından Dağtekin yakın koruması olarak göreve getirildi. Bu durumdan rahatsız olduğumu defalarca dile getirmeme rağmen bir sonuç çıkmayınca bugün bu İstifa kararımı açıklıyorum” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Memleket Partisi’nden Görev Değişimi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?