Zafer Partisi Aksaray İl Başkanlığı Kuruldu

Haber: Armağan ŞEN

İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın liderliğinde kurulan Zafer Partisi, Türkiye genelinde teşkilatlanma çalışmalarına devam ederken Aksaray İl Başkanlığı resmen gerçekleşti. Aksaray İl Başkanlığı teşkilatının yanı sıra 4 ilçe teşkilatının kuruluşu da tamamlandı.

Aksaray İl Teşkilat Kurucu Başkanlığına atanan Mali Müşavir Resul Karaüzüm, 10 gün gibi kısa sürede il ve ilçe teşkilatlarının kurulduğunu belirterek, gazetemize yapmış olduğu açıklamada ise şu ifadelere yer verdi.
Başkan Karaüzüm “ Genel Başkanımız Sn. Prof. Dr. Ümit Özdağ önderliğinde kurulan Zafer Partisi tüm illerde olduğu gibi Aksaray’ımızda da teşkilat çalışmalarını başlattı. Genel Başkanımızın oluru ile Teşkilat Başkanlığımız, Aksaray İlimize bizi kurucu başkan olarak atadı. İlk olarak ilimizin birçok yerinde görüşmeler ve toplantılar yaparak teşkilat çalışmamıza hız verdik. Bunun sonucunda da kısa süre içerisinde İl Yönetimimizi oluşturduk. Parti yetkililerimizle birlikte Aksaray İl Başkanlığı’nın kuruluşuyla ilgili tüm belgeleri eksiksiz olarak Aksaray Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’ne teslim ettik, hayırlı olsun” dedi.

Yönetimiyle birlikte İlçelerde teşkilatlanma çalışmalarına başladıklarını vurgulayan Karaüzüm, “Aksaray’ımızın büyük ilçeleri olan Merkez, Ortaköy, Eskil ve Sultanhanı İlçe Başkanlarımızı ve yönetim kurullarını belirledik ve başvurularını Kaymakamlıklarımıza ve Valiliğimize yaptık. Diğer ilçe ve beldelerde çalışmalarımız ise hızla devam ediyor. Partimize Aksaray’dan ciddi bir şekilde katılım isteği ve destek var. Özellikle gençlerimizden her gün telefonlar alıyoruz. Genel Başkanımız Sn. Özdağ da İlimizi bir Aksaraylı gibi tanıyor ve seviyor. O yüzden İlimize büyük derecede önem veriyor” şeklinde konuştu.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Haberimizde Düzeltme

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?