Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görevli 2 zabıta memuru dilencilik yaptığı iddiası ile bir vatandaşa müdahale etmek istedi. Dilencilik yapan vatandaş Zabıta ekiplerine direnince Zabıta Müdürlüğünde görevli 2 Zabıta Memuru onlarca vatandaşın uyarısına  kulak bile asmadan yerde sürükledi.

Olan olayları vatandaşlar cep telefonları ile görüntüleyerek sosyal medyada paylaştılar. Vatandaşın görüntü aldığını fark eden küstah Zabıta memuru Batuhan Berk Bölükbaş ise vatandaşı adeta tehdit edercesine “suç işliyorsun, çekim yapamazsın” diyerek  sözlü sataşmada bulundu.

Allah Senin Belanı Versin!!!

Vatandaşı yerde sürüklemeyi marifet sayan Zabıta Memuru Batuhan Berk Bölükbaş vatandaşı sürüklerkende terbiyesizce gülmesi kameralara yansıdı. Allah senin belanı versin İnsanlığından utan. Ne biçim insansın sen. Bu tür görmemiş kişilerin Zabıta maskesi altında insanlık dışı yaptığı manzara sonucunda birçok Zabıta memuru da zan altında kalmakta.

Aksaray Son Dakika Haber Merkezi olarak çok iyi biliyoruz ki; birçok Zabıta Memurunun en temel ilkesi kalbinde yatan insanlık sevgisidir. Ama bu tür Zabıta üniforması altına gizlenen Eşkiyaların da umut ediyoruz ki; Aksaray Belediye Başkanı ve Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü en ağır şekilde cezasını verecektir.

Babası 2019 Yılında Küçük Çocuğa İstismardan Tutuklanmıştı

Yerde süreklediği vatandaşa gülen meziyetsiz, beceriksiz ve Eşkiya Batuhan Berk Bölükbaş’ın 2019 yılında Küçük Kız Çocuğuna Cinsel İstismar Suçundan 3 Yıl 4 Ay Hapis Cezası alan eski gazeteci Hasan Bölükbaş’ın oğlu olduğu öğrenildi.

Yetkililer Açıklama Yaptı

Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğünde görev yapan Eşkiya Batuhan Berk Bölükbaş’ın vatandaşı acımasızca sürüklediği görüntülerin ortaya çıkması sonucunda Aksaray Belediyesi yetkilileri haber servisimize açıklama yaparak Batuhan Berk Bölükbaş’ın en ağır şekilde cezalandırılacağını ifade ettiler.

Aksaray Son Dakika Haber Merkezi olarak Kamuoyunu aydınlatma adına konunun takipçisi olacağız.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İstinaf Mahkemesi de Beraat Dedi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?