Yaldır; “Kadınlar Her  Bir  Bireyi Hayata Hazırlayan En Değerli Varlıklarımızdır”

Haber: Armağan ŞEN

8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle yazılı basın açıklamasında bulunan İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır yaptığı açıklamada; “Kadınlar; ailelerimizin, iş hayatımızın, kültürümüzün ve toplumumuzun her alanında mühim roller üstlenmektedirler. Aksaray Milletvekiliolarak kadınların toplumsal hayatın içinde hak ettikleri yere gelmeleri; kadınların hakları ve eşitlikleri için çalışmalar sürdüreceğime söz veriyorum” dedi.

 

Açıklamasına devam eden İYİ Parti Aksaray Milletvekili Turan Yaldır şu ifadelere yer verdi; “8 Mart kadınların; çalışma şartlarının iyileştirme  ve daha iyi yaşama yolunda verdikleri hak ve eşitlik mücadelesidir. Bizler de bu vesileyle medeniyetin, yaşamın ve emeğin kurucu gücü olan kadınların toplumumuzdaki önemini ve katkılarını takdir ediyoruz. Kadınlarımız, sevgileri, şefkatleri ve merhametleri ile hayatımızın  her anında yanımızda yer alan olan, cesaretleri ve güçleriyle her  bir  bireyi hayata hazırlayan en değerli varlıklarımızdır. Kadınlarımız tarih boyunca  siyasi, sosyal ve kültürel hayatımızda hep başrolde yer almış, hayatın her alanında her türlü sorumluluğu paylaşmıştır.

 

Kadınlar; ailelerimizin, iş hayatımızın, kültürümüzün ve toplumumuzun her alanında mühim roller üstlenmektedirler. Aksaray Milletvekili olarak kadınların toplumsal hayatın içinde hak ettikleri yere gelmeleri; kadınların hakları ve eşitlikleri için çalışmalar sürdüreceğime söz veriyorum. Güzel şehrimiz Aksaray’lı kadınların daha rahat ve huzurlu yaşadığı, daha adil ve daha eşit bir yer haline getirmek için hep birlikte çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle tüm kadınlara bir kez daha saygılarımı sunuyor, onların yaşamımıza kattıkları önem için şükranlarımı belirterek 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaraylı Öğretim Üyesi Toprak’ın Kitabı Yayınlandı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?