Valilik Baskın Sonucu Ne Oldu

Özel Haber: Armağan ŞEN

25 Eylül 2021 tarihinde Aksaray’da özel kişisel gelişim kurslarına halk arasında ‘Valilik Baskını’ olarak bilinen denetimlerin 10 aydır bir sonuca bağlanmaması akıllara birçok soru işareti getirdi.

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’nun direktifleri ile Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü, Aksaray Defterdarlığı, Aksaray Milli Eğitim Müdürlüğü gibi kurumların başını çektiği ve birçok kurumunda yer aldığı Özel Kişisel Gelişim Kurslarına düzenlenen baskın sonucu kamuoyu ile paylaşılmaması birçok soru işaretlerine gebe kaldı.

Aksaray Valiliği tarafından düzenlenen ve halkın olumlu tepkisini alan 25 Eylül operasyonunda birçok kişisel gelişim kurslarında eksiklikler bulunurken, bu denetimlerin 10 ayı aşkın süredir cezai işlem uygulanmamasının sebebi nedir?

Soruyoruz….

Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak Kamuoyunu aydınlatma adına Aksaray Valiliğine cevap vermesi üzerine soruyoruz;

1- Özel Kişisel Gelişim kurslarına yapılan baskın sonucu ne oldu?

2- Cezai işlemler 10 aydır neden uygulanmıyor?

3- Aksaray’da ses getiren başarılı bir operasyon gölgede mi kalacak?

4- 25 Eylül baskını sonrasında Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu tarafından bizzat 28 Eylül tarihinde İl Özel İdare’de gerçekleşen basın toplantısında yaptığı açıklamada ‘Süreci titizlikle takip ediyoruz. Cezai işlemler Uygulanacak’ sözünün üzerinden 10 ay geçmesine rağmen yaprak kıpırdamamasının sebebi nedir?

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yazıklar Olsun Senin Gibi Başkana

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?