Vali Kumbuzoğlu Basın Emekçileri İle Biraraya Geldi

Haber: Armağan ŞEN

Vali Mehmet Ali Kumbuzoğlu basın emekçileri ile biraraya gelerek tanışma toplantısında buluştu.

Basının önemine vurgu yapan Vali Kumbuzoğlu: “TBMM’de 7 yıl boyunca genel sekreterliği yapmamdan dolayı 110 basın kuruluşu ile birlikte birbirimize destek vererek çalışmaları yürüttük. Burada da aynı düşünce içerisinde olduğum için eksik gördüğünüz yerlerde bizlere bildirirek, Aksaray’da faaliyetleri bildirmenizden dolayı şimdiden teşekkür ederim. Bir önceki valilerimizin yaptıkları eserlere yeni eserler ekleyerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

 

Aksaray’da Aksaraylıların verdiği mesajda nereye giderse gidelim gönlümüz Aksaray’da. Sanayi birikimi olan, tarım kaynakları önemli derecede ilerleyen ve turizminde ilerleyen Aksaray’ı layık olduğu yerlere getireceğiz.

 

Basın çok önemli, gelişmiş ve gelişmekte olan ülkemizde 15 Temmuz darbe girişimi gibi büyük badireler atlatan ülkemizde basının haberleşme akışını sağlayarak, vatandaşlarımızı bilgilendirmek büyük bir özveri ile yaptıkları çalışmayı unutmamalıyız.

 

Haberleri yazmadan önce bizleri bilgilendirerek bizlerden aldığınız bilgi sonunda yazıp yazmama kararı size bırakıyor, başarılarınızın daim olmasını dilerim” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bunu Yapan OROSTOPOL Derhal Bulunsun

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?