Türkiye Sandık Başına Gitti

Haber: Armağan ŞEN

31 Mart yerel seçimleri nedeniyle Türkiye’de milyonlarca vatandaş sandığa giderek demokratik hakkı olan Oy’larını kullandı.

 

Aksaray Belediye Başkanlık koltuğu için 2’si bağımsız 22 aday yarıştı. Oy kullanma işlemleri 08:00’de başlarken, 17:00’da son buldu. Seçmenler Aksaray Belediye Başkanlığı, Aksaray Belediye Meclis üyeliği, Aksaray İl Genel Meclis üyeliği ve muhtarlık seçim pusulalarında tercih ettikleri adayları mühürleyerek sandığa attılar.

 

Aksaray genelinde oy kullanma işlemi vatandaşların en yoğun olarak saat 13:00 ile 15:30 arasında kullandıkları dikkatlerden kaçmadı. 17:00 itibariyle oy kullanma işlemi son bulurken, sandıklar görevliler tarafından kontrol edilerek açılmaya başladı.

 

YSK tarafından açıklanacak olan Seçim Yasakları Son Bulma Saatinin ardından Aksaray’da gelişen oy durumu an be an buradan yayınlanacak.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Belde Belediye Adayları ve Partileri

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?