SP Milletvekili Kahraman Çalışamalarını Değerlendirdi

Haber: Armağan ŞEN

Saadet Partisi Samsun Milletvekili Mehmet Kahraman Aksaray’da teşkilatı ile buluştu. Kahvaltıda basın mensuplarına Saadet Partisinin çalışmaları ve ülke gündemini değerlendiren Kahraman ekonomiye değindi.

 

Bir otelin toplantı salonunda gerçekleşen basın programına Milletvekili Kahraman’ın yanısıra
Teşkilat başkanı Mustafa Şahin, İl başkanı Levent Serdar Şahin, İl başkan yardımcısı Ahmet Bülbül, Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Engin Alıcı katıldı.

 

Saadet Partisi Samsun Milletvekili Mehmet Kahraman yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Grubu olmadığı için konuşma süresi az olması nedeniyle Gelecek partisi ile grup oluşturduk. . Memurlara verilen 8 BİN lira seyyanen zamı emeklilere de verilmesi gerekirken MHP de bunu teklifte bulundu. Meclis çağrılarak yapılan oylamada ne yazık ki bu zam onaylanmadı ve Ekim ayına kaldı.

 

Bizim prensibimiz bütün partiler ile konuşularak tartışılması sonucunda karar çıkmalı. Ancak iktidar Partisi kutuplaşmaya sürüklemekte. 15 Temmuz programı mecliste yapıldığında bütün partiler katıldı. Ancak külliyede yapılan programa ise sadece iktidar Mensupları çağrıldı. Aynı durum 30 Ağustos zafer Bayramında da gerçekleşti.

Ekonomik olarak zor bir süreçten geçiliyor. Emekliler, zam istiyor. Çalışan zor durumda. Bizlere gelen tepkiler iktidar vekillerine de bildiriliyor. Milli Eğitim Bakanlığında mülakatların kalkacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim sonrası Milli Eğitim bakanlığı açıklama yaparak mülakatlar kalkmayacak, 3 kişilik komisyonla kamera kaydı ile alınacak dedi. Oysa mülakatlar kaldırılmalı.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

AKP’li Başkanın Oğlu Tefecilikten Tutuklandı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?