Sandığa Giderek Oy Verelim

Haber: Armağan ŞEN

31 Mart yerel seçimler öncesinde aylardır sahada olan, çalmadık kapı, dokunmadık gönül bırakmayan İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer; “31 Mart günü sandıklara giderek demokratik hakkımızı kullanarak oylarımızı kullanalım. Seçim sonrasında da sandıklara giderek oylarımıza sahip çıkalım” dedi.

 

“Artık söz hakkı vatandaşımızın verdiği oylar ile son sözü sandık söyleyecek” diyen İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer “Kıymetli hemşehrilerim sandığa giderken yanınıza nüfus cüzdanı, seçmen kağıdınızı almayı unutmayın.

 

Oyunuzu kullanırken ise çocuklarımızın geleceğini, gençlerimizin durumunu, emeklilerimize ek iş yapın çağrısında bulunanlar ile emeklilerimizi dar ekonomiye mahkum edenleri aklınıza getirerek tercihinizi güneş olan İYİ Parti’den yana kullanmanızı isterim.

 

Oylarımızı kullandıktan sonra işimiz bitti demeden oy kullandığımız sandığa giderek sandıklar açıldığında oyumuzu takip etmeliyiz. Seçim sonuçları Aksarayımız ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını dilerim” ifadesine yer verdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İYİ Partili Karacaer “Emeklilerimizin Haklarını Savunacağız”

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?