Sanayi Esnafı Susuzluktan Şikayetçi

Haber: Armağan ŞEN

TTOKİ tarafından yapılan ve uzun çabalar sonucunda yeni yerine taşınan sanayide esnafın çilesi bitmiyor.

Dükkan fiyatlarının dudak uçuklatan rakamlarda olması, kira fiyatlarının esnafları zorlaması, GSM hatlarının çekmemesi derken şimdide Sanayi Esnafı 5 gündür akmayan sular ile sorun yaşıyor.

 

5 gündür akmayan sular ile sorun yaşayan sanayi esnafı sıkıntılarının giderilmesi için Aksaray Belediyesine durumu iletselerde Belediye “Sorunun çözümü biz değiliz. Çözüm olarak kooperatif başkanı ile görüşün” cevabını verdi.

 

Esnaflar Kooperatif başkanını aradığında ise kooperatif başkanı telefonlara cevap vermemesi sanayi esnafının gerilen sinirini bir kat daha artırdı.

Esnaflar yetkilileri göreve davet ederek: “İş yerlerimizde su akmaması nedeniyle temizlik yapamıyoruz. Namaz kılmak istiyoruz ama abdest alamıyoruz. Şu mübarek günlerde yapılacak iş değil. Yetkililerin biran önce bu sorunu çözüme kavuşturmasını bekliyoruz” dediler.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Talat Sattarzade Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?