Reklam Kokan Hareketler Bunlar Mayk

Özel Haber: Armağan ŞEN

Yardım Bahane Reklam Şahane!!!

Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Servisindeki hekim, hemşire ve yardımcı personelin  binlerce kilometre uzaktaki Zimbabve’de su kuyusu açtırırken, tepelerinden akan suyu görmemeleri yardımın reklam kokan hareketler olduğunun göstergesidir.

Aksaray halkına hizmet eden Eğitim ve Araştırma Hastanesinin eriyen kar sonrasında tavanın delinmesi ve suların aktığını dün haber merkezimiz tarafından yayınlamıştık. Birçok yetkilinin yüzleri kızarmadan hâlâ reklam peşinde koşmaya devam ediyor. Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bunlar yaşanırken burnunun ucundaki durumu görmeyen ama amaçları sadece reklam olsun diye yapan ve binlerce kilometre uzaklıkta yüzlerce Müslüman devletlerinin görmediği Zimbabve’yi ne hikmetse Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji servisindeki çalışanların görerek orada su kuyusu açtıkları ve bunu da reklam malzemesi olarak sosyal medyada paylaşılmakta.

Yine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir dönem ateş püskürdüğü İHH derneği tarafından bu su kanalları açılarak birde bunun reklam yapılması sonucunda insana söylerler; “Önce kendi yaranı kapat, sonra komşuna yardım et” diye.

Öte yandan Peygamber efendimiz Hz. Muhammed Mustafa (SAV) hadisinde buyurduğu gibi; “Resûlullah(s.a.v.) şöyle buyurdu: “Zalim de olsa mazlum da olsa kardeşine (ETRAFINA) yardım et.” Bunun üzerine birisi, “Ey Allah’ın Resûlü! Eğer mazlum ise yardım ederim, ancak zalimse ona nasıl yardım edeceğim?” dedi. Bunun üzerine Resûlullah şöyle buyurdu: “Onu zulümden uzaklaştırırsın veya onun zulmüne engel olursun.”

Burnun ucundaki hastanenin durumunu görmeyenler ismini harita da dahi gösteremeyenler Zimbabve’ye yardım yapıyor. Yardım bahane reklam şahane.

0 2 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Zehir Zıkkım Olsun Aldığınız Paralar

HIZLI YORUM YAP

0 2 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?