Öğrenciler Belediye’nin Mobil Aracından mı Zehirlendi

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Merkezde bir ortaokul’da öğle arasında yemek yiyen öğrenciler zehirlendi. Öğrenciler, bulantı, karın ağrısı, baş ağrısı gibi şikayetler nedeniyle hastaneye getiriliyor.

Alınan bilgilere göre Aksaray Merkez Toki mevkiinde bulunan Hasandağı Orta Okulunda öğle arasında yemek yiyen öğrenciler yedikleri besinden dolayı zehirlendikleri iddia edildi.  Öğrenciler, bulantı, karın ağrısı, baş ağrısı gibi şikayetler üzerine okul yetkilileri 112 acil sağlık ekiplerine bilgi verdiler. Kısa sürede okula ulaşan ekipler 60’a yakın öğrencinin zehirlendiğini bu zehirlenmenin ise muhtemelen yedikleri besinden kaynaklandığı tahmin ediliyor. Öğrenciler ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Belediye’nin Dağıttığı Çorba’dan mı Zehirlendiler

Aksaray Hasandağı Ortaokulunda öğrencilere okul müdürünün isteği üzerine Aksaray Belediyesi Mobil Çorba arabası getirildiği ve öğrencilerin buradan çorba aldığı, daha sonra ise zehirlendikleri iddialar arasında yer aldı. Öğrencilerin Aksaray Belediyesi Çorba arabasında dağıtılan çorbadan mı zehirlendiği ise yapılan tetkikler sonucunda ortaya çıkacak.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yılmaz Resmen Adaylığını Açıkladı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?