O Kovaları Münasip Bir Yerinize Koyun

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşanan yolsuzlukluklar, yurttaşın sıra alamama sorunu ve birçok sorunlar sürerken, hastane içerisinde bulunan çöp kovalarının Atatürk posteri önünde yer alması birçok yurttaşın ve Aksaray Son Dakika haber merkezimizin de tepkisine neden oldu.

Başı boşluğun cirit attığı ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başhekimlik bölümünün hemen ilerisinde bulunan duvar üzerine boydan boya Yüce Mustafa Kemal Atatürk’ün resmini ve “Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz” cümlesinin yer aldığı posterin önüne konulan çöp kutuları vatandaşların tepkisini çekti.

ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetkilileri tarafından o çöp kovaları Yüce Mustafa Kemal Atatürk’ün posterinin önüne konulması hangi mantık ve akıl ile konulduğu merak konusu olurken yurttaşlar ise yetkililerin derhal o kovaların yerlerinin değiştirilmesi gerektiğini savundu.

Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetkililerine açık çağrımızdır; “Evlerimin en güzel baş köşesinde, kurumların en güzel baş köşelerinde yerini alan Yüce Mustafa Kemal Atatürk’ün resminin önüne çöp kovaları koyma hadsizliğini basitliğini gösteren ecdadına saygısızlık gösterenleri kınıyoruz.

Bu saygısızlığı yapan her kim ya da kimler ise o kovaları alın münasip bir yerinize koyun.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Hüseyin Mutlu Korunmaya mı Çalışılıyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?