Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde geçtiğimiz hafta Genel Yoğun Bakım ünitesinde hemşire ve sağlık çalışanlarını azarlayan ve üzerlerine yürüyen doktor geçtiğimiz hafta hastane yönetimi tarafından görevden el çektirilmişti.

Gerek Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Yoğun Bakım ünitesinde yaşanan görüntüler ve gerekse ASÜ Eğitim ve Araştırma hastanesinde doktorun görevden uzaklaştırılma sonrasında Nöroloji doktoru Gökhan Koyuncu mağdur olduğunu ifade ederken, mağdur olduğunu iddia eden Nörolog Koyuncu’ya hasta ve hasta yakınları destek verdiği görüntüleri ortaya çıkmıştı.

Aksaray Son Dakika haber merkezi olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda ASÜ Eğitim ve Araştırma hastanesinde Nörolog olarak görev yapan Doktor Gökhan Koyuncu’nun mağdur olmadığı ama mağdur rolü oynadığı öğrenildi. Aksaray Son Dakika haber merkezi tarafından alınan bilgilere ve hastane yönetimi tarafından edilen iddialara göre Nörolog Doktor Koyuncu’nun ASÜ Eğitim ve Araştırma hastanesinden 1 ay önce istifa ettiği ancak bu istifanın sürecinin beklendiği ve 1 ay dolmasının ardından Nörolog Gökhan Koyuncu’nun ilişiği kesildiği belirtildi.

ASÜ Eğitim ve Araştırma hastanesinde görev yapan ve istifasını sunan Doktor Koyuncu’nun bir başka ilde bulunan hastane ile anlaştığı iddia edilen konular arasında yer alıyor.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Veteriner Dekan Atamasında İlginç Detay

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?