MHP Teşkilatı Seçimi Değerlendirdi

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray teşkilatı basın emekçileri ile biraraya gelerek 14 Mayıs seçimlerini değerlendirmek ve 28 Mayıs seçim öncesi çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl binasında gerçekleşen toplantıya Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Milletvekili adayları Mustafa Zavlak, Çiğdem Er, Kadın Kolları Başkanı Nermin Fidan, Kamusen Aksaray İl Temsilci Taner Kara katıldı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl başkanı Mustafa Çölkesen yaptığı açıklamada; “Sakin geçen ve sukunet içerisinde olan seçim nedeniyle diğer siyasi parti il başkanlarına ve vatandaşlara teşekkür ederim. 28 Mayıs seçim çalışmalarımız devam ediyor. Bugün Aksaray Sporun 2. Lige çıkmaktaki başarısından dolayı tebrik ediyorum ve başarılar dilerim” dedi.

 

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı yaptığı açıklamada ise; “Aksaray Sporumuzun 2. Lige çıkmasında emeği olan herkese teşekkür ederiz, başarılar dilerim.

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray’da ilk defa üst üste 2 defa vekil çıkarma başarısında bulunmasından dolayı bu da bir başarı olarak geçmektedir. Milliyetçi Hareket Partisine şans tanımayan anketlere, 7 düvele karşı bir de bunlara eklenen cemaatlerin de yer aldığı bir seçimde Aksaray’da zaferle çıktık. Özellikle Cumhur İttifakı partilerinin ayrı ayrı gitmesine rağmen burada milletvekili çıkarma başarısında bulunmasından dolayı teşkilatımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

Millet İttifakı CHP ile İYİ Parti’nin %35 aldığı HDP’nin de Yeşiller Sol Partisi’nden aldığı %10’luk oyla %45 i görmektedir” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Aksaray’da Siyasi Partilerin Aldıkları Oylar

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?