MHP Kongre Öncesi Açıklamada Bulundu

Haber: Armağan ŞEN

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl başkanı Mustafa Çölkesen kongre öncesinde basın Mensupları ile bir araya geldi. Basın toplantısına İl başkanı Mustafa Çölkesen’in yanı sıra Milletvekili Ramazan Kaşlı, İl başkan adayı Burhanettin Karataş, partililer katıldı.

MHP Aksaray İl başkanı Mustafa Çölkesen yaptığı açıklamada “17 Eylül’de yapacağımız kongre öncesinde yaptığım açıklama sonrasında yeniden aday olmayacağını açıklamıştım. 5,5 yıl süre boyunca yürüttüğüm İl başkanlık görevini başarılı sonuçlar ile Allah’a şükürler olsun alnımızın akıyla tamamladık. Yeni il başkanımıza başarılar dilerim” dedi.

 

MHP Aksaray İl Başkan adayı Burhanettin Karataş ise yaptığı konuşmada “Belediye meclis üyeliğinden istifa ederek, İl başkanlığına aday oldum. 5.5 yıl boyunca İl başkanlık görevini tamamlayan Mustafa Çölkesen’e teşekkür eder, hayatında başarılar dilerim” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı yaptığı açıklamada; “Genel Merkezimiz tarafından verilen talimatlar sonrasında Aksaray’da kongrelerimizi tamamladık. Aksaray’da 3 ilçe başkanımız ve il başkanımız değişti. Yapılacak seçimlere hazırız. Genel merkezimizin verdiği talimatlar sonucunda 41 ilde ittifak diğer illerde ayrı ayrı belediye Seçimlerine gidilmesi bekleniyor. MHP Aksaray teşkilatı olarak kongrelerimizi tamamladıktan sonra yerel seçim çalışmalarına başlayacağız.

 

Vatandaşlarımızdan aldığımız sıkıntı ve sorunları çözüm için çalışmaya devam ediyoruz. Siyasi tartışmaları bir tarafa bırakarak Aksaray’a neler getiririz, Aksaray için neler yapacağız bizim amacımız bunlardır. Türkiye’de istikrar derdinde olarak 7 düvele karşı ‘Biz bu ülkeyi karşılıksız sevdik’ anlayışıyla partimizin duruşunda vatandaşlarımızın güvenini kazanmaya devam ediyoruz” ifadesine yer verdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

SP Milletvekili Kahraman Çalışamalarını Değerlendirdi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?