a

Memleket Partisi İl Başkanlığına MHP’li Fırat Getirildi

Cumhuriyet Halk Partisi’nden İstifa ederek Parti kurma yolunda ilerleyen bir süre çalışmalar yaptıktan sonra resmi olarak Ankara’da bulunan Genel merkezi ile Partisinin logosunu ve ismini açıklayarak Siyasi Partiler arasına katılan Memleket Partisi’ne eski MHP’li Dilaver Fırat Aksaray İl Başkanlığına getirildi.

""
  
2 gün önce açıklanan Memleket Partisi oluşumlarına devam ederken Aksaray İl Başkanlık görevine ise bir dönem MHP’den Sevinçli Belediye Başkanlığı görevini yürüten Dilaver Fırat oldu. 
10 Mayıs’ta Memleket Hareketi WhatsApp grubundan açıklama yapan Dilaver Fırat şu sözlere yer vermişti; "Değerli arkadaşlarım aynı yolda mücadele etmek için Memleket Partisi Aksaray il başkanlığı görevi Genel Sekreterimiz   Prof. Dr sayın Hakkı Akalın tarafından; tarafıma tevdiye edilmiştir. Gazamız mübarek olsun hepinize saygılar."
Yeni kurulan siyasi partiler arasında yer alan Memleket Partisi Aksaray İl Başkanlığı binasının nerede olacağı ise partililer arasında konuşulan en önemli konular arasında yer alıyor. Özel Haber: Armağan ŞEN – AKSARAY SON DAKİKA 

2021-05-20 18:52:04

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İddialar Doğruysa AKP Büyük Yara Alır

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi