Mahalle Yanarken Dinçer Saç Tarıyor

Özel Haber: Armağan ŞEN

 

Ülkemizde yaşanan ekonomik kriz nedeniyle vatandaş isyan ederken, AKP’li Aksaray Belediyesi ise zevkten ve eğlenceden uzak durmadığı gibi yandaş basının da cebini doldurmaya devam ediyor.

Temel gıda maddeleri başta olmak üzere tüm ürünlere %50’leri aşan zamların şimşek gibi çaktığı ekonomide, Aksaraylı vatandaşa hizmet olarak gönderilen parayı tasarrıf etmesi gereken AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer hoyratça harcamaları ile hem festival düzenleyerek zevke eğlenceye dalarken, hemde kendilerini övmek için kalem oynatan itaatkâr yandaş basının da cebini doldurmaya devam ediyor.

 

Ülkemizde mazota gelen zamlar ile çiftçinin beli bükülürken, benzin zamları ile dar gelirlinin deyim yerindeyse ocağına incir ağaca dikilirken, ulaşıma, ekmeğe, temel ihtiyaç malzemeleri dahil herşeye zam yağmurları nedeniyle mahalle yanarken, AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Dinçer’in tasarrufa gitmesi beklenirken hoyratça harcadığı paralar ile adeta saç taramaya başladı.

 

Aksaray’lı vatandaşlara hizmet için göndirilen parayı 2 gün boyunca sürecek olan Festivale harcayan AKP’li Dinçer bir de bu festivalin duyurusu için de itaatkâr yandaş basına reklam bedeli ödemesi sanki babasının parasını harcarcasına hesap kitap, tasarruf yapmadan yapılan harcamalar yarın vatandaşın cebine yansayacağının net göstergesi.

 

AKP’li Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in ihalelerde yaptığı yanlış maddeler sonucu Belediye Binası inşaatının uzun süredir tamamlanmaması, Aksaray halkına hizmet için birçok proje tamamlanamazken, festivallere, eğlenceye hoyratça para harcanması bir kısım halkında tepkisine neden olmakta.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

O İl Başkanı İstifaya Hazırlanıyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?