Laleli Ve Bölcek İYİ Parti Dedi

Haber: Armağan ŞEN

31 Mart yerel seçimlerde artık geri sayım başladı. Aylar öncesinden sahada olan ve deyim yerindeyse dişini tırnağına takan İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer son düzlükte çalışmalarını hızlandırdı. Mahalle ziyaretlerinde bulunan İYİ Partili Tuğrul Karacaer’e Laleli ve Bölcek Mahallesinden tam destek geldi.

 

Siyasi rakiplerine fark atan sabah erken saatten gece geç saatlere kadar ev ziyaretleri, iş yeri ziyaretleri, kafe, kahvehane gibi mekanları ziyaret ederek seçmenler ile kucaklaşan İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer önceki gün Laleli Mahallesi sakinleri tarafından coşku ile karşılandı.

Binlerce seçmeni olan Laleli Mahallesini ziyaret eden İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer mahalle sakinlerinin yoğun sevgi seli ile karşılanırken, mahalle halkı “artık değişim zamanı, bu yüzden kararımız İYİ Parti” dedi.

 

“Zaman Aksaray’ın Evladı Karacaer’in” 

Yıllardır AK Parti Belediyeciliğinde mahallelerine hizmet gelmediğini ifade eden mahalle sakinleri; “Mahallemize hizmet etmeyen ama yıllardır AK Parti tarafından yönetilen belediyede artık değişim olmasını istiyoruz. Bizleri ziyarete dahi gelmeyen adeta yok sayan diğer siyasi parti adayları sandıktan gereken cevabı alacak. Aksaray’ın evladı, Tuğrul Karacaer sandıktan birinci çıkacak. Laleli Mahalleside İYİ Parti yönetiminde Aksaray Belediyesi döneminde hak ettiğini alacak” ifadesine yer verdiler.

 

“Laleli Mahallesi Yeşil Laleli Olacak”

Laleli Mahallesinin geçtiğimiz yıllarda yeşil Aksaray’ın simge haline gelen mahallemizin İYİ Parti kadrosunun Aksaray Belediyesi koltuğunu aldıktan sonra gereken hizmeti yapılacağını söz veren Tuğrul Karacaer; “Herkese ve her mahallemize eşit hizmet sunarak mahallerimizin gelişmesi ve hizmet alması için gece gündüz çalışacağımıza söz veriyorum” dedi.

 

Açıklamasına devam eden İYİ Partili Karacaer; “Bizlere sevgi selinde bulunan Laleli Mahallesi sakinlerine çok teşekkür ederim. Bugün burada gösterilen ilgi asla karşılıksız kalmayacak. Yeniden Yeşil Aksaray için ilk olarak Laleli Mahallemizden başlayacağız. Vatandaşlarımızın bizlere ilettikleri mahallenin sorunları ile ilgileneceğiz ve çözüm için 1 Nisan’dan sonra kollarımızı sıvayacağız” ifadesine yer verdi.

 

Bölcek Mahallesi Değişim İstiyor

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer çalışmalarına iftar sonrası mahalle ziyaretleri ile devam ediyor. Teravih çıkışı mahalle sakinleri ile biraraya gelen Karacaer’e yoğun ilgi ve sevgi selinde bulunuldu.

 

İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer’in durağı Büyük Bölcek Mahallesi oldu. Mahalle sakinleri tarafından yoğun ilgi ile karşılanan İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Tuğrul Karacaer bugün bu manzaradan da anlıyoruz ki; “Aksaray 31 Mart seçimlerine 10 gün kala kararını verdi. Allah’ın izniyle vatandaşlarımızın desteğiyle seçim günü sandıklardan çıkan oy sonrası Aksaray 1 Nisan’dan itibaren 5 yıllığına İYİ Parti kafrolarına emanet edilecek. Bizlere güvenen hiçbir vatandaşımızı mahcup olmadan, gece gündüz demeden hizmet için ne yapılması gerekiyorsa Aksaray’ın ve Aksaraylıların her anında yanında olacağım. Bizlere sevgi selinde bulunan Büyük Bölcek Mahallesi sakinlerine çok teşekkür ederim. Bugün burada gösterilen ilgi asla karşılıksız kalmayacak” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Çıtak’tan Emeklilerin Ve Gençlerin Hayatını Kolaylaştıracak Vaatler

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?