Kumbuzoğlu Ayrım Yapma Eşit Ol

Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu geçtiğimiz hafta ilimizde yayın yapan yerel gazete temsilcileri ile buluştu. GERÇEK HABER GAZETESİ’ni davet etmemesini kabul etmiyor ve Vali Kumbuzoğlu’nu Eşit davranmaya davet ediyoruz.

Geçtiğimiz hafta içerisinde ilimizde gazete sahipleri ile biraraya gelerek toplantı yapan ve fikir alış verişinde bulunan Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu tüm gazete sahiplerini toplantıya davet ederken, Gerçek Haber Gazetesi’ni program davet etmeyerek kendince akredite uygulamasını kabul etmiyoruz.

Kamuoyuna Duyuru; “Sıradan, alışıla gelmiş gazetelerden bıktınız biliyoruz. Halkın gerçek sorunları ile ilgilenen, ‘KRAL ÇIPLAK’diyecek gazete ve sizin sözcünüz olacak bir kuruluş arıyorsunuz farkındayız. Bizler Gerçek Haber Gazetesi olarak asla pes etmeyeceğiz. Gerçekleri birilerinin hoşuna gitmese de haykıracağız. Ne iktidar, ne muhalefet, hiçbirinin arka bahçesi olmadık olmayacağız.

Devlet dairelerindeki idarecilerden işlerini yapanı takdir edeceğimiz gibi, işini yapmayanı da kim olursa, hangi kurum olursa olsun büyük puntolarla yazacağız.

Bürokrasi engeline takılsakta, kendilerince bazıları tarafından akrediteye uğrasakta halkın çıkarları Aksaray’ın menfaati için GERÇEK’leri yazmaktan asla çekinmeyeceğiz. Eleştireceğiz, korkmayacağız. Biz halkın GERÇEK’leri görmesi için varız. Başını kuma gömenlerden olmadık, olmayacağız.

Bu sebeple Aksaray Valisi Mehmet Ali Kumbuzoğlu başta olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlara açık çağrımızdır, eşit olun, adaletli olun. Muhalefetten korkmayın. Muhalif ses sizi başarıya götürür.”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Mahallemizin Sağlık Ocağı Ve Ortaokulu Yok

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?