Korkmuyoruz Sizden Kimsiniz Lan Siz

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası başkanlık koltuğuna oturmadan şahşalı gösterişten uzak durmayan şımarık Ahmet Koçaş’ın 2 emekçiyi işten çıkarması, üye aidatlarına %100 zam yapması, ATSO’da çalışan emekçilerin kadınlar dahil çekmecelerini izinsiz kontrol etmesi, çalışanlara tehdit yağdırmasını kamuoyu ile paylaşan Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezimize Ahmet Koçaş’a yakın isimler tarafından Armağan Şen’e yönelik tehdit mesajları ve küfürlü telefonlar yağdırdılar.

 

Önceki gün Armağan Şen kaleminden özel haber olarak 13 Ocak tarihinde yayınladığımız “Gözünü Emekçiye mi Diktin” başlıklı haberimizin ardından 14 Ocak saat 20:22 de 0544 …. 5367 nolu telefondan haber merkezimizin ihbar hattı numarası 0539 579 86 44 numarayı arayan erkek şahıs Armağan Şen’i “Ölümle Tehdit Ederek” küfürler yağdırdı.

Dün Armağan Şen kaleminden özel haber olarak 15 Ocak tarihinde yayınladığımız “Başkan Oldunda Adam Olamamışsın” başlıklı haberimizin ardından 16 Ocak günü Facebook’a bağlı Messenger yazışma programından Şahin Öztürk isimli https://www.facebook.com/sahin.baser2 kullanıcı adlı şahıs ise Armağan Şen’i “Tehdit Ederek” şu ifadelere yer verdi; “Selam kardeş Ticaret odası başkanından uzak dur, yapmış olduğun paylaşımlar hiç hoş değil Haydar Koçaş’ın oğlu Üçler Aradı. BENİ ANKARA’DAN ORAYA KADAR YORMA. Teşekkür ediyorum. Yüce Rabbim işini gücünü rast getirsin”  Bu mesajın ardından Armağan Şen’in cevap vermesi üzerine şahıs mesajarı kaldırdı.

Sizden Korkan Sizin Gibi Olsun… Biriniz Değil Koçaş’ı da Alın Gelin !!!

Yaptığı cesur haberler ile kamuoyunun takdirini çeken Aksaray Son Dakika Haber Merkezinden Armağan Şen yaptığı açıklamada; “Biriniz değil topunuz gelin. Ahmet Koçaş’ıda alın da gelin. Küsecekseniz oynamayalım. Bizler sizin gibilere pabuç bırakmadık bırakmayacağzı. Eleştireye tahammülünüz yok ise yapmayın bu işi. Bizleri 3 gün boyunca otele kapattığınız Turuncu Liste ekibine benzetmeyin.

Aksaray Son Dakika Haber Merkezi öyle bir gazetecilik yaparki, meslektaşlarımız bile bize gıpta ile bakarken, Messenger üzerinden 3-5 tehdit savuran, daha sonra mesajları silen sen, 28 saniye küfür ve ölümle tehdit eden 0544 …. 5367 nolu telefonun arkasına sığınan sen, 0542 …. 0668 nolu telefonda kendisini Abdürrahim Başer olarak tanıtan ve konumumuzu isteyen sen adresimiz belli. Siz ve sizin gibiler nerede olursa olsun her zaman karşınızdayız.

Sizlere verdiğimiz rahatsızlıktan gurur duyuyor ve sizler yanlış yaptığınız sürece sizleri rahatsız etmeye devam edeceğimiz bilinsin. Biriniz değil, topunuz gelse vız gelir tırıs gider…

Franz Kafka’nın dediği gibi “Beyinlerimiz Savaşsın İsterdim Ama Görüyorum Ki Silahsızsınız” Hodri Meydan….”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Başkan Oldunda Adam Olamamışsın

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?