Karacaer Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı

ÖzelHaber: Armağan ŞEN

2024 Mart yerel seçimleri ilçe ve beldelerde seçim startı başlarken, aday olmayı planlayan isimlerde aylar öncesinden çalışmalarına başladılar. Aksaray’ın Bağlıkaya Belde Belediye Başkan adaylığını açıklayan Mehmet Karacaer Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen’e özel açıklamalarda bulundu.

 

“Halka Hizmet İçin Adayım”

Bağlıkaya Belde Belediye Başkan adaylığını açıklayan Mehmet Karacaer Aksaray Son Dakika (ASD) Haber Merkezinden Armağan Şen’e yaptığı özel açıklamalada şu ifadeleri kullandı:

“Belediye başkanlığı halka hizmet makamıdır. Vatandaşlarımız tarafından gelen yoğun talep üzerine bu zorlu görev için elimizi taşın altına koyduk. Artık söz milletin sloganı ile adaylığımı açıkladım.”

Bağlıkaya beldesini marka haline getirmek için çalışacağını ifade eden Karacaer sözlerini şöyle sürdürdü:

“Seçimler öncesinde ne yapacağımızı biliyoruz. Halk da biliyor. Demirel’in bir lafı vardı, ‘yeter söz milletin’ diye. Evet yeter söz milletin. Herkesin bir vicdanı var. Aklı nereye çekiyorsa gider oyunu verir. Bağlıkaya’mızda yapılacak daha çok iş var. Bunlara vatandaş karar verecek. Biz Bağlıkaya’da parti siyaseti için değil hizmet için bir araya geliyoruz.

 

Bağlıkaya Beldemizde bugüne kadar emek veren tüm başkanlarımıza ve mevcut belediye başkanımız Dursun Eser’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz. Bu bir bayrak yarışıdır. Mart seçimleri kasabamıza yakışır şekilde, dostluk, kardeşlik ve arkadaşlık duygusu ön planda olacak, siyaset 2’inci planda olmalı. Bizlerin amacı vatandaşımıza hizmettir. Gerek aday olacak diğer arkadaşlarımızında, gerek bizim de ortak sevdamız Bağlıkaya’dır. Bu vesile ile Mart seçimleri öncesinden Bağlıkaya Belediye Başkan adaylığımı açıklıyorum”

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Yalancı Başkan Halkını Kandırma

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?