Hangimiz Yalancıyız? Biz mi? Siz mi?

Gerçek’ten Taraflı, Aykırı ve Sansürsüz gazetemiz 41’inci sayımızı bugün çıkardık. 41 kere maşallah diyelim…
İsmimizin de hakkını veriyoruz “GERÇEK HABER” leri yayınlayarak birilerinin rahatça oturduğu yerlerde rahatsız ettik. 
GERÇEK HABER’le 41’inci sayımızda birazda meslektaşlarımıza saralımda köşemizde bakalım hangimiz yalancıyız? Biz mi Siz mi?
1- Kardeşi Geçtiğimiz hafta “Cinsel İstismar Suçundan” 3 Yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan, ancak yattığı süre göz önüne alınarak tahliye edilen şahıs için birçok yerde “BERAAT ETTİ” diyerek yanıltan mı YALANCI?
Yoksa 3,5 Yıl Hapis Cezası Aldı Tahliye Edildi diyerek yazan GERÇEK HABER GAZETESİ Mİ YALANCI?
2- Liseli Kız Çocuğuna Cinsel İstismarda bulunarak 4 Ekim’de gözaltına alınıp 5 Ekim’de tutuklu olarak yargılanan Senin Gazetenin Yazı İşleri Müdürü ve Senin Kardeşin için “Bu bir Kumpas’tır” diyerek kamuoyunda savunma yapan SEN Mİ YALANCISIN?
Yoksa; Senin Gazetenin Yazı İşleri Müdürünü ve aynı zaman da kardeşin olan şahsın CİNSEL İSTİSMAR SUÇUYLA GÖZALTINA ALINIP, TUTUKLU OLARAK YARGILANMASINI YAZAN BEN Mİ YALANCIYIM?
3- Senin İmtiyaz Sahibi Olduğun Gazetenin Kadrosunun Eksik olduğunu yazan BEN Mİ YALANCIYIM?
Yoksa Kadrom tam diyerek Devletten Haksız Yere kazanç sağlayan sen mi YALANCISIN?
4- Dün birçok gazetenin, GERÇEK HABER GAZETESİ de dahil yayınladığı Valilik açıklamasını kaynak olarak Kadronda MUHABİRİN İSMİNİ YAZARAK, Muhabirinin yaptığı haber gibi ALGI OPERASYONU YAPAN SEN MİSİN? 
YOKSA bir tek kelime bile “YIKILACAK” cümlesini kullanmayan GERÇEK HABER GAZETESİ mi ALGI OPERASYONU YAPIYOR?
5- Kendi şahsına ait Sosyal Medya Facebook Hesabından “YÜCE TÜRK ADALETİNE HEP GÜVENDİK! ADALET YERİNİ BULDU!!!!! Yüce Türk Adaletine Her Zaman Güvenmişizdir. Adalet Mutlaka yerini bulur ve buldu da.” Açıklaması yaparak ÖZ KARDEŞİNİN 3 YIL 4 AY HAPİS CEZASI ALDIĞINA SEVİNEN SEN Mİ YALANCISIN? 
Yoksa SENİN ÖZ KARDEŞİNİN 3,5 YIL HAPİS CEZASI ALMASINA RAĞMEN TAHLİYE EDİLDİ DİYEREK KAMUOYUNU BİLGİLENDİREN BEN Mİ YALANCIYIM?
6- Madem Sana Göre 1 Mart Günü Adliye Çıkışında “HASAN BÖLÜKBAŞ BERAAT ETTİ” diyerek bağırıyordun ya, neredeyse tahliye kararına sevinerek HALAY bile çekecektiniz ya, HADİ O ZAMAN GÖNDER BERAAT KARARINI DA BİZDE YAYINLAYALIM.
İŞTE O ZAMAN GERÇEK ORTAYA ÇIKAR….
HANGİMİZ YALANCIYIZ? SİZ Mİ? BİZ Mİ?

2019-03-08 15:43:00

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Bilgi Notu Verin

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?