Haber Servisimize Teşekkür

Haber: Armağan ŞEN

Mesleğe adım attığımız günden bu yana eğilip bükülmeden, el ayak öpmeden, kimsenin emeğine saygızlık ya da hırsızlık yapmadan halkın çıkarları doğrultusunda kamuoyuna gerçek haber vermek ilkelerimiz başında yer almaktadır.

Bu kapsamda yaptığımız haberler ve haber servisimizin aldığı eğitimler sonucunda TC Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü ve İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu İMEF tarafından Aksaray Son Dakika haber merkezimize verilen belge ile taçlandırdık. TC Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü ve kısa ismi İMEF olan İnternet Medya ve Bilişim Federasyonunun ortaklaşa yaptıkları eğitim ve bir takım çalışmaları sonucunda Aksaray’da onlarca haber sitesi içerisinde  Aksaray Son Dakika haber merkezi fark atarak “Telif Haklarına Duyarlı Haber Sitesi” ünvanı ile belgelendi. Bu belge ile emek hırsızlığı yapmadığımız ve emeğe daha duyarlı olduğumuzu ispatladığımızı göstermektedir. Bu kapsamda bizlere desteğini esirgemeyen ve doğru haberler ile bizleri her zaman takdir eden okuyucularımız başta olmak üzere TC Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü ve İnternet Medya ve Bilişim Federasyonuna, Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) yönetimine, TİMBİR Aksaray Temsilcisi meslektaşımız Yaşar Sarıkaya’ya teşekkür ederiz.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Reklam Kokan Hareketler Bunlar Mayk

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?