Güvenlik Görevlisi İşten Atıldı

Özel Haber: Armağan ŞEN

Aksaray Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü yanlışa sessiz kalmadı ve yapılan incelemeler sonucunda 1 güvenlik görevlisinin işine son verildi.

 

Aksaray Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde güvenlik görevlisi olarak çalışan Seyit Enes Çatoğlu isimli şahıs gece saatlerinde OSB giriş kulübesinde yaptığı yanlışlar sonucunda hakkında soruşturma başlatıldı. Hakkında soruşturma açılan güvenlik görevlisi Seyit Enes Çatoğlu isimli şahıs hakkında yürütülen soruşturma geçtiğimiz hafta son buldu.

 

OSB Müdürlüğü tarafından yapılan soruşturma sonucunda  Seyit Enes Çatoğlu’nun güvenlik kulübesinde gece saatlerinde alkollü olduğu iddia edilen 1 çocuk annesi Büşra Nur Akaryalı (29) isimli kadını, güvenlik kulübesine alarak uzun süre burada başbaşa kaldıkları ve bu durumun güvenlik kamera kayıtlarına yansıdığı ortaya çıktı. İkilinin uzun süre güvenlik kabininde ne yaptığı merak konusu olurken, güvenlik görevlisi Seyit Enes Çatoğlu’nun iş kurallarına aykırı olarak sorumluluk maddeleri dışında hareket etmesi nedeniyle iş aktine son verildi.

 

Disiplinli ve planlı çalışmaları ile Türkiye’de ilk 10’da yer alan Aksaray OSB Müdürlüğü kurallara uymayan ve Aksaray OSB Müdürlüğünün başarısına gölge düşürecek durumlara asla taviz verilmeyeceğini birkez daha gösterdi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (1)

Sıradaki haber:

Aksaray Son Dakika Haber’den Kurban Bayram Mesajı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?