Girişimci Muhtarlar Derneğinden 10 Ocak Kutlaması

Haber: Armağan ŞEN

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Aksaray Girişimci Muhtarlar Derneği ilimizde görev yapan basın emekçileri ile kahvaltıda biraraya geldiler.

Bir cafede yapılan kahvaltıya  Aksaray Girişimci Muhtarlar Derneği başkanı Emre Ağaçdelen ve dernek yönetiminde bulunan muhtarlar ile basın emekçileri katıldı. Programda bir konuşma yapan Aksaray Girişimci Muhtarlar Derneği başkanı Emre Ağaçdelen basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Ağaçdelen; “Basın emekçilerimizin fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür ve tebrik ederim. Kamuoyu ile halk arasında bir köprü olan basın mensupları yaptıkları doğru, tarafsız haberler ile bizleri birçok konuda bilgilendirmekteler. Basın emekçisinin gecesi gündüzü olmadığı gibi bazen bir haber için sevdiklerini o an bırakarak habere giderler. Yaptıkları meslek gereği kimi zaman birilerinin hoşuna gitmediği için darp edilen basın mensuplarımızı bu özel günlerinde yalnız bırakmak istemedik. Bu kapsamda tüm basın mensuplarımızın günlerini kutlarım” dedi.

0 0 0 0 0 0

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

2022 Yılında Yeniliğe Devam Edeceğiz

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Merkezi olarak, Aksaray'da ve Yurtta Meydana Gelen SonDakika Haberlerini sizlere güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyoruz. GERÇEK'ten TARAFLI, AYKIRI ve SANSÜRSÜZ Haberin Adresi

Konuşma Başlat
1
WhatsApp İhbar
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?